Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    Witam
    Mam zamiar zakupic inernet w playu bez umowy tylko po prostu doladowuje sie konto kartami prepaid i tu moje pytanie:
    Czy korzysta ktos moze z tej uslugi i co o tym sadzi ? na jak dlugo to starcza ( 4GB za 50zl) ? internet mialby mi sluzyc tylko do gry w pokera
    z gory dzieki za pomoc
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    19
    Witam
    korzystałem z tego jak byłem na delegacji, a nawet miałem chyba 2 GB za 30 i na pokera wysztarczało mi w zupełnosci

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    awaryjnie dokupilem kiedys tam kiedys wlasnie te 4gb za 5 dych do pokera only. Final byl taki ze skonczyla sie waznosc karty sim, a kasa na transfer jeszcze na koncie byla.

    Jak do pokera tylko to szacuj tak powiedzmy ze od kilku miesiecy do pol roku ci wystarczy spokojnie,
    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Orientuje się ktoś jakby byłoz zasięgiem w innych krajach europejskich, głównie Niemcy, Włochy, Francja oraz Hiszpania?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez pershing Zobacz posta
    Orientuje się ktoś jakby byłoz zasięgiem w innych krajach europejskich, głównie Niemcy, Włochy, Francja oraz Hiszpania?
    co masz na mysli , piszac zasiegu?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w większości krajów zasięg jest wszędzie tylko że cenowo możesz się zesrać... na orange np jak teraz byłem we włoszech było jakoś 20-25 pln za 1 MB danych więc przy jakimś normalnym używaniu wychodzi kosmos... znajoma która mi zalatwiła neta opowiadała, że córka jakiegoś gościa była w szpitalu w Niemczech kilka dni i koleś dał jej laptopa i neta świadom że może zaplacić za to jakieś 2-3k... no ale i tak się zdziwił jak przyszedł rachunek na 20 czy 30k+...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    W UK np w Vodafone kupisz neta prepaid'a. 40 funtow kosztuje pakiet w ktorym masz modem + 15 funtow na dane (1gb). prepaid = brak umow.
    Zasieg 3g jest w miejscach cywilizowanych (miasta, miasteczka itp), praktycznie na wszystkich stacjach / parkingach przy autostradach.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli posiadasz surfstick bez simlocka, to w niemczech bierzesz karte.mozesz kupic abo na jeden dzien(2 euro), tydzien(5 euro) lub flatrate(20euro).na ukrainie i rosji jest nawet taniej

    jest tez karta z austryjackiej firmy, ktora dziala w ponad 20 krajack(nawt w hongkongu), koszty nie sa duze takowej..

    alchemik, aktualnie w europie jest "tanio". tylko w afryce pa sa anormalne ceny .
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 26-01-2010 o 11:58

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie wiem czy jest tanio...

    ten cennik o którym mówię dostałem jakieś 11-12 dni temu przed wyjazdem... no ale może ktoś się pomylił z tymi cenami roamingu...

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jezeli ktos ma najdrozszego telefonicznego providera i nie poinformowal sie o kosztach, to mozliwe , ze placi sporo.. ale 20-30k to,hmm,nie spodziwalbym sie, ze mozliwe. moze jezeli ktos setki filmow sciagal.

    ja mialem na mysli, ze w prawie kazdym kraju w europie sa prepaidy, gdzie 5-10gb kosztuje nie wiecej niz 50euro.i to jest dla mnie nieduzo,sam mialem jeszcze rachunki pare lat temu po kilkaset euro.