Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    All in =/= value bet ?? :O
    O fakt. Lub raczej o Fuck't

    +1

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    wynik i ostateczny przebieg rozdania?

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez Berith Zobacz posta
    Nie uwierzę, że ktoś kogo można określić jako tight wejdzie mając 82 na ręce. Mając dwie pary ten call po rr byłby dziwny. Mogę się założyć, że miał albo parę TT, JJ, QQ albo K i słabego kickera.


    Można wejść mając 56s ale nie 82s. To zbyt głupie.
    podoba mi sie obstawianie myslacego gracza w limpowanej puli oop na TT, JJ, QQ

    ja calluje flopa, calluje lub betuje turna (underreprezentowalismy reke, jesli odpuszcza turna, to albo gave up on his bluff i nie wyplaci jak nie trafi lepiej, albo kontroluje pule z TPWK, druga para i wlasnie przez to, ze nie obstawia nas raczej na AK dolozy), tak samo gram vbeta na river lub calluje, spokojnie bedzie vbetowal worse.

    as played a) skladam sie do 3betu na flopie
    b) tutaj lekki problem mam, bo nie wiem z czym ogarniajacy gracz by tak zagral... call raise flopa, donklead turn... wyglada na WA/WB i bym callnal i zlozyl sie na ewentualny bet na river, chyba ze bylby to maly bet.
    c) gosc callnal raisa, nie znaczy ze ma lepiej, ale znaczy ze zwykle cos ma, ja kontroluje pule, co pozwoli mi wyciagnac value na river, od ukladow ktore normalnie by mi tam nie zaplacily
    d) po checkach na turnie nie folduje rivera za 2500, a jesli do mnie czeka, to ja gram vbet

    edit: a, i ja praktycznie nigdy nie open limpuje, a juz napewno nie 20% rak ktore gram
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 09-02-2010 o 08:35

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Rozwiązanie wraz z moim rozumowaniem:



  5. #35
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A czemu nie. Jeśli BB nie jest typem squeezora to calluje tutaj czasami i z 82, nikt mnie nie będzie podejrzewał o taką rękę jak trafię 2 pary, dlatego mam dobre implied odds na flopie np. A28 na pewno kogoś skubnę na trochę żetonów.
    Szansa na trafienie dwóch par lub wyżej (nie licząc stritów czy flushów) to 3.5% (27.5:1), czyli raczej nie masz za dobrych implied odds.