Zobacz wyniki ankiety: Jaki buy in do hipotetycznej ligi?

Głosujących
143. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kilkanaście+ turniejów od 0$ do 5$

    36 25.17%
  • Kilkanaście+ turniejów od 5$ do 11$

    62 43.36%
  • Kilkanaście+ turniejów od 11$ wzwyż np. do 22$

    30 20.98%
  • Mam w dupie rywalizację z donkami za głupie kilka dolców, jestem prosem, gram mtt 55+/cash nl100+ :/

    15 10.49%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    wiecej 6max i turbo

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Koniecznie minimum 1 turniej 8-Game i jakis HORSE tez mógłby byc...
    Dakota, to wszystko demokratycznie trzeba będzie przegłosować. Też lubię urozmajcone gry, ale pamiętaj że ludzie głównie grają w holdema i omahę. Dlatego proponowałbym w tej lidzie jedynie turnieje tych dwóch odmian. No, może jeden turniej 8-game. Chodzi o to żeby początkujący gracze nie zniechęcili się bo "ku.. jakieś 7 card study hi lo, wtf?!"

    Patrz, dla 15 turniejów już można to tak urozmajcić:

    2x turnieje deep stack
    2x turnieje 6max
    2x turnieje Pot Limit Omaha
    1x turniej turbo (5min blindy)
    1x turniej Heads UP
    6x turniejów FR ze zwykłą stukturą
    1x turniej MASTERS dla czołówki z generalki z pulą dodaną

    Można oczywiście zamienić jeden FR na 8-game ale imo więcej nie ma sensu.
    Chyba że 5-card drawa dodać Bo w to każdy umie grać

    więc opcjonalnie 6 turniejów FR rozbić można na:
    5x turniejów FR ze zwykłą strukturą
    1x turniej 8-game/5 card draw
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-01-2010 o 16:01

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    tylko wg mnei wazne aby ta normalna struktura to bylo stack 1500 i blindy 10 lub 15 min ale 10/20 15/30 25/50 50/100 bo jest jeszcze druga wersja ale to strasznie powolna mysle ze to warto im przekazac tez a nie zeby robili jak chcieli
    a deep to 3k na start i blindy takie same 15 min

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    tylko wg mnei wazne aby ta normalna struktura to bylo stack 1500 i blindy 10 lub 15 min ale 10/20 15/30 25/50 50/100 bo jest jeszcze druga wersja ale to strasznie powolna mysle ze to warto im przekazac tez a nie zeby robili jak chcieli
    a deep to 3k na start i blindy takie same 15 min
    To miałem na myśli.
    normalna, 1500 na start, 15 min blindy, 10/20, 15/30, 25/50...
    deep, 3000 na start, 15 min blindy, 10/20, 15/30, 25/50...

    Oczywiście że trzeba supportowi wszystko dokładnie przekazać jeśli to dojdzie do skutku. Na razie Doli musi pogadać z ludźmi z PS. Poczekajmy na odzew a potem się wszystko dogada w sprawie turniejów i terminów.

    PS: ty i tak babilon przecież jesteś prosem 55$+/nl100+ i nie masz czasu na zabawę
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-01-2010 o 16:19

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Według mnie struktura turniejów jest ok.
    Piszę się na to, ale tylko jak będzie też liga z mniejszym buy-inem.

    Jeśli chodzi o odmiany typu 7 card stud, razz itd. to ja mogę grać. Co prawda nie wiem za bardzo jak grać w nich, ale zasady znam. Choć mimo wszystko lepiej zostać przy omasze i holdemie.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    wiecej 6max i turbo
    To moze odrazu same superturbo 100 na start i 3 minutowe levele...

    Skoro jest miejsce dla HU to powinnien byc turniej 8-game a najlepiej jakby masters był własnie w tej formule..

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ilosc turbo zalezna od frekwencji imo

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    powinnien byc turniej 8-game a najlepiej jakby masters był własnie w tej formule..
    Nie, nie... Masters z pulą dodaną dla najlepszych z generalki jako 8-game to do dupy pomysł. Tu raczej powinien być imo zwykły deep stack holdemowy...

    Ja jestem za JEDENYM turniejem 8-game, ale w zamian za jeden zwykły holdemowy.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz
    ilosc turbo zalezna od frekwencji imo
    ale o frekwencji się przekonamy dopiero po pierwszych 2-3 turniejach.

    Moim zdaniem nie potrzeba więcej turbo niż dwa. Po co to? Chcemy pograć a nie flipować. To ma być liga, więc coś gdzie ludzie chcą się chociaż trochę popisać skillem. Z resztą normalna struktura 1500 na start 15min blindy nie trwa tyle co sunday milion więc nie przesadzajcie.

    Cytat Zamieszczone przez Matinho93 Zobacz posta
    Piszę się na to, ale tylko jak będzie też liga z mniejszym buy-inem.
    Dlatego najlepszą wg mnie opcją jest zrobić tak jak jest to w przypadku ligi EE PL. Czyli podzielić na dwie ligi. Jedną główną z 12-16 turniejami z wpisowym 11$, i drugą taką samą tylko z wpisowym 0$-5$.

    Kto będzie chciał zagra w obu ligach, to chyba dobrze, no i co najważniejsze wtedy każdy będzie mógł zagrać na miarę możliwości swojego bankrolla, bo wiadomo że początkujący gracze nie będą mieli na turnieje za 11$ a z chęcią by pograli.

    Z drugiej zaś strony bardziej doświadczeni gracze nie będą chcieli pograć za 5$, więc te 11$ uważam za takie optimum, na które część zaawansowanych graczy może się zgodzić.

    Wszyscy powinni być zadowoleni.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-01-2010 o 17:24

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta


    Dlatego najlepszą wg mnie opcją jest zrobić tak jak jest to w przypadku ligi EE PL. Czyli podzielić na dwie ligi. Jedną główną z 12-16 turniejami z wpisowym 11$, i drugą taką samą tylko z wpisowym 0$-5$.

    Kto będzie chciał zagra w obu ligach, to chyba dobrze, no i co najważniejsze wtedy każdy będzie mógł zagrać na miarę możliwości swojego bankrolla, bo wiadomo że początkujący gracze nie będą mieli na turnieje za 11$ a z chęcią by pograli.
    kurcze to nie kupie sobie nie tylko pepsi ale tez kino odpada

    a powaznie to spoczko pomysl tylko zeby nie bylo tak ze ja nie pojde na parnassussa,za 11$ zarejestruje sie do ligi a tam 10 osob z czego 9 prosow i ja jako przyslowiowe San Marino...chyba ze bede mogl pogadac i ktos mi powie jakie bledy popelniam, taki coaching w cenie buyina

  10. #20
    miłoby było zagrać taką ligę i to niekoniecznie na ps
    fulltilt jak dla mnie jest zdecydowanie bardziej przyjazną platformą do gry (aczkolwiek tutaj dochodzi do tego czy jest możliwość urządzenia takiej ligi na ftp - zapewne łatwiej będzie dogadać się z ps)

    pomysł sam w sobie imo świetny