Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Możemy pisać w tym wątku co należy zrobić aby turnieje przebiegały sprawnie, szybko, zdrowo i kolorowo.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Aby turniej przebiegał sprawnie, szybko, zdrowo i kolorowo wystarczy by TD znał podstawy prowadzenia turnieju.
    Ostatnio edytowane przez mudzin ; 22-01-2010 o 12:07

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    142
    The Tournament Director

    Pod tym linkiem mozna sobie zrobic "dałnlołda" sofciku o ktorym wspominał Christoff w wątku Small. Jest on darmowy i jak powiedział nasz kolega Gostyniak, Jani uzywa go nie tylko w pobocznych USOPach ale rownież na Wisniewski Open oraz Wisniewski Terminator.
    To chyba znacznie ograniczy zaistniały problem

    PEACE

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez 3sto Zobacz posta
    Możemy pisać w tym wątku co należy zrobić aby turnieje przebiegały sprawnie, szybko, zdrowo i kolorowo.
    Zaczynajmy grac o 19.45 a nie 10-20 minut pozniej, wyniki next day online

  5. wyniki jak tylko dostanę je od organizatorów będą pokazywały się natychmiast.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    26
    Jak już jest taki temat to się wypowiem Rozegrałem już nie jedna ligę w nie jednym mieścieSporo grałem tez za granica (Rosja,Ukraina,Niemcy)zapewne nie mam takiego doświadczenia jak np EGON,ale pozwolę sobie jednak się wypowiedzieć na temat HIGH STAKES w RISING SUN,ogólnie klimat,poziom rozgrywek,wystrój całego klubu jest fantastyczny,bardzo mi się podobało,organizacja na poziomie,wszystko czego nie wiedziałem,to po chwili już wiedziałem od TDale pozwolę tez sobie na opisane paru negatywów,z powodu tego ze jest ich tylko dwa ale są dość ISTOTNE napisze je w dwóch podpunktach:

    1.Pierwszy raz spotkałem się z całkowitym lekceważeniem punku który jest zawarty w większości turniejowych REGULAMINÓW a mianowicie---->komentowanie rozdań przez graczy nie biorących w nich udziału - a w szczególności "doradzanie" graczom biorącym udział w rozdaniu jakie decyzje mają podjąć (jeśli gracz udzielający takich rad odpadł już z turnieju powinien być karany poprzez odjęcie punktów w klasyfikacji sezonowej)

    2.Obecność graczy w lidze HS ze strukturą wpisowych na dość wysokim poziomie(np.freezout 250 lub 500),którzy wchodzą all in z 3cia para na flopie,lub callują za 1/2 stacka na flopie do Runer Runer straighta.Moze az tak by mnie to nie zdziwiło gdyby nie fakt ze Poznańska scena pokerowa jest znana z wysokiego poziomu chociażby ze względu na obecność takich graczy jak Rossi,Egon,Polus,Barti,Rebel

    To by było na tyle pozdrawiam all

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    1. czy zglaszales to dealerowi lub TDowi ? gdybys zglosil, z pewnoscia takie zachowanie zostaloby ukrocone...

    najczesciej wynika ono z faktu, ze zdecydowana wiekszosc graczy zna sie bardzo dobrze, co skutkuje luzniejsza atmosfera i naginaniem lub lamaniem regulaminu

    sam zreszta jestem osoba ktora chyba najczesciej zwraca uwage graczom, aby nie dyskutowali o toczacej sie rece

    jestem pewien ze Rebel/Seba po przeczytaniu tego watku zwroca uwage dealerom, aby reagowali na takie zachowanie bez koniecznosci zwracania uwagi przez gracza

    2."drugi negatyw" jest dla mnie niezrozumialy... negatywem dla Ciebie sa gracze popelniajacy kardynalne bledy? po prostu wykorzystuj bledy slabych graczy by czerpac zysk z grania ligi HS, a obserwuj i ucz sie od graczy ktorych uwazasz za dobrych... proste
    denerwowanie sie bledami slabych graczy jest kompletnie irracjonalne

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    218
    zgradzam sie z lectem w 100% jesli chodzi o pnk 2 , tym bardziej ze widząc male zainteresowanie do srody bardzo namawialem wszystkich w gostyniu i okolicach zeby pojechali ze mna do poznania ............. przyjechalo kilku , niektorzy graja dopiero od kilku tygodni ale jest to chyba in + dla wszystkich grających a wysokie wpisowe wcale nie oznacza ze poziom bedzie wyższy (wg ciebie nie ma słabych graczy na EPT?)

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    26
    Tylko ze rozróżniam kilka poziomów gry i nie jest to tylko podział na SŁABY i PRO, po prostu ktoś może być nagannie słaby,ale bron boże nie miałem na myśli ze obecność takich graczy mi przeszkadza,szczególnie przy stoliku cashowym.a post na celu nie miał znegacenie kogoś lecz jak by ktoś nie zauważył jako tako wypowiedz była recenzją,wiec to były tylko i wyłącznie moje odczucia po kilku rozgrywkach w RS wiec tak czy tak nie może być w 100% obiektywna.Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    26
    P.s. a co do EPT to procent fishy naprawde jest znikomy