Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    prawiczek nie obraź się ale ten limp był słaby :P

    Czemu nie grałes zwykłego 3xbb ?

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Hehe zebym wiedzial to bym nie wklejal rozdania , widzialem takie akcje w stylu wymiataczy na PS i myslalem ze az tak zle nie bylo no ale widocznie cos jest nie tak AA wiem na 100 % ze bym nie limpowal a z tymi JJ to aż sam nie wiedzialem co zrobic.

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Po prostu patrząc z perspektywy totoryla, raisuje ziomek z parą lub wysokimi kartami, w jego zasięgu jest tu AK, QK więc na flopie czek/call z setem (czy to 444 czy TTT) nie jest zbyt najlepszy bo może spać na turnie trochę nieprzyjemnych kart typu 9,Q,A...

    Które to karty nie tylko kompletują kilka broadway drawów ale także mogą dać wyższego seta przeciwnikowi (czyli OPowi).
    chlopaki a mozecie mi powiedzeic w takim razie jaki sens ma call flop i lead na turnie w przypadku trotoyla? co tu niby miałby reprezentowac? wyrzucic przeciewnika z gorsza reka ? czy dac mu za darmo obejrzec darmowego turna?

    albo stackujemy sie z nizszym setem na flopie albo trapujemy dalej turn. ten krol ktory wpadl bedzie bardzo rzadko kompletowal jakiegos strita hero, wiec nawet z setem 4 i T mozemy sie swobodnie stackowac. spora szansa ze nas sprawdzi TPTK, combodraw lub OP. anyway najlepiej tu chyba bedzie stackowac sie na flopie

    oczywiscie wszytsko mowie z perspektywy trototyla

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    chlopaki a mozecie mi powiedzeic w takim razie jaki sens ma call flop i lead na turnie w przypadku trotoyla? co tu niby miałby reprezentowac? wyrzucic przeciewnika z gorsza reka ? czy dac mu za darmo obejrzec darmowego turna?
    Coś chyba źle czytasz. Gdzie tam był lead? Przecież zagrał C/R allin turn.

    Prawiczek. Wg mnie właśnie dużo lepiej byś zagrał limpując z utg te asy niż JJ. Ja tu gram podbicie ok 3xBB i często gościu dwie poz. za tobą zrzuci to KQ bo przy jego stacku to już raczej w perspektywie tylko AI mu zostaje a za nim jeszcze sporo graczy.

    A co myślicie Panowie o zrzuceniu tych JJ po tych 2 olkach? Bardzo rzadko tu jesteśmy z przodu (znaczy coś lepiej niż flip) i szkoda ryzykować 20% stacka? Ale to już zależy od fazy turnieju chyba.

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Coś chyba źle czytasz. Gdzie tam był lead? Przecież zagrał C/R allin turn.
    chodziło mi o sytuacje gdy trototyl trzymałby seta 444 lub TTT. wiekszosc sugerowała ze powininen leadowac turn a callowac flop. wtf?

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja tak nie pisałem, wręcz przeciwnie, stwierdziłem, że przyjęta linia idealnie pasuje do seta