Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    wiadomo..nie wiem co by musialo spasc na turn, zebym to zrzucil... chyba ten 5ty as z talii do omahy, wojtka112

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Najsensowniej tutaj wygląda AQ, jest jeszcze KJ, KT, na siłę można tutaj jeszcze pomyśleć o QdTd, AdTd. Sety mi tutaj nie pasują po prostu z powódów o których już napisałem (jak mam tu seta to na turnie 9,Q,K,A mi trochę pieprzy sprawę o ile raisuje do mnie gość grający normalnego TAG'a, oczywiście nie popadam w paranoję tylko gram inaczej niż check/call).
    flatowanie + floatowanie AQo OOP wygląda znacznie mniej rozsądnie niż flat+ ch/r seta (zwłaszcza jak mamy np reada, że villain często barreluje, a turn jest świetny do odpalenia drugiego działa)

  3. #23
    Wow, zaskoczyły mnie Wasze opinie widać jak słabo jeszcze tę grę ogarniam

    W każdym razie sprawdziłem to a villain pokazał AQo i po frytkach.

    Nadal myślę (nie wiem czy słusznie), że większy bet na flopie zniechęciłby totoryla.
    A mojego reada opierałem na obserwacji jego gry. Wg mnie na tym etapie turnieju i przy naszych stackach nie wrzucił by tego olka na turnie z niczym innym niż AQ czy KK (tyle, że króle na pewno by rozegrał inaczej przed i po flopie).
    Inna sprawa, że tych swoich readów najczęściej nie słucham i kiepsko na tym wychodzę.
    Fajnie jak by totoryl napisał jak to z jego perspektywy wyglądało.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale Szczepan, Ty chcesz calla z nutsem lol... nie ma mowy tu o zniechecaniu

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Szczerze to słabo pamiętam to rozdanie
    Wiem natomiast że nie kierowałem się tutaj czysto pokerowym rozumowaniem i liczeniem oddsów, zazwyczaj mam notki porobione do graczy i w tym wypadku musiało być tak samo, SzczepanSzczur cbetowałeś dość często grają z pozycji i odpuszczając turn czy river, tutaj twój realytywnie niski cbet na flop zachęcił mnie do obejrzenia turna, bo wiedziałem że jak wypadnie A czy Q to zazwyczaj jestem tutaj zprzodu i mogę zbierać tą pulę, natomiast gdyby nie ten król pewnie grałbym na turnie 2/3 pot i fold, ogólnie gdybyś zabetował te 400-500 na flop to bym to wywalał a tak to ja najzwyczajniej w świecie odebrałem twój mini cbet jako słabość i w połączeniu z notkami jakie zrobiłem do twojej osoby wiedziałem że mogę to zbierać.
    Oceniając więc grę, moim zdaniem powinieneś tu robić standardowy cbet ( jakieś 450 myślę), ja natomiast pewnie niektórzy stwierdzą że powiniem wywalić na flop ale tak mały bet notki i fakt turnieju z niskim wpisowym sprawiły że nieco zamiksowałem

    PS: Szczepan jak ostatecznie skończyłeś ?
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 22-01-2010 o 15:59

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    ale Szczepan, Ty chcesz calla z nutsem lol... nie ma mowy tu o zniechecaniu
    No ok, rozumiem. Czyli nawet jak spadnie potencjalnie groźny flop (tu TJ), gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że rywal ma jakiegoś drawa, to nie starać się go za wszelką cenę wywalać z rozdania, bo w longrunie i tak wyjdę na swoje?


    PS: Szczepan jak ostatecznie skończyłeś ?
    a Ty totoryl zaczepki szukasz czy serio nie pamiętasz?!

    po tym jak mnie zjechałeś z 6 do 2k to się ślizgałem na shorcie w okolicach 10bb lub mniej; chyba 5 moich AI PF nie zostało sprawdzonych aż się nadziałem na TWOJE AQ z moim K6s i odpadłem chyba na 14. (notabene znowu strita złapałeś).
    Mam nadzieję, że na tej mojej krwawicy to przynajmniej do TOP3 dojechałeś?

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    No ok, rozumiem. Czyli nawet jak spadnie potencjalnie groźny flop (tu TJ), gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że rywal ma jakiegoś drawa, to nie starać się go za wszelką cenę wywalać z rozdania, bo w longrunie i tak wyjdę na swoje?




    a Ty totoryl zaczepki szukasz czy serio nie pamiętasz?!

    po tym jak mnie zjechałeś z 6 do 2k to się ślizgałem na shorcie w okolicach 10bb lub mniej; chyba 5 moich AI PF nie zostało sprawdzonych aż się nadziałem na TWOJE AQ z moim K6s i odpadłem chyba na 14. (notabene znowu strita złapałeś).
    Mam nadzieję, że na tej mojej krwawicy to przynajmniej do TOP3 dojechałeś?
    Nie serio nie pamiętam bo jakoś nie przyglądam się nickom przy stole i potem nie bardzo kojarze z kim grałem jakie rozdania

    A do top3 dojechałem, a nawet do top1 Stare dobre czasy

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Nie chciałem zakładac nowego tematu a buy in do turnieju sie zgadza , wiec wklejam tutaj .... zjebałem już przed flopem ?

    PokerStars Rozdanie nr 38817926542: Turniej nr 281110373, $3.00+$0.30 USD Hold'em No Limit - Poziom XVII (400/800) - 27/01/2010 15:06:16 ET
    Stół '281110373 220' 9-max Miejsce nr 3 to rozdający
    Miejsce 1: stefanseeger (11871 żetonów)
    Miejsce 2: nickel1959 (10152 żetonów)
    Miejsce 3: sousinha23 (28404 żetonów)
    Miejsce 4: juggler966 (22628 żetonów)
    Miejsce 5: penta22 (8551 żetonów)
    Miejsce 6: Vomiter (46904 żetonów)
    Miejsce 7: kuru110 (19000 żetonów)
    Miejsce 8: Esotérik (9785 żetonów)
    Miejsce 9: makasula (32857 żetonów)
    stefanseeger: wpłaca ante 100
    nickel1959: wpłaca ante 100
    sousinha23: wpłaca ante 100
    juggler966: wpłaca ante 100
    penta22: wpłaca ante 100
    Vomiter: wpłaca ante 100
    kuru110: wpłaca ante 100
    Esotérik: wpłaca ante 100
    makasula: wpłaca ante 100
    juggler966: wpłaca małą ciemną 400
    penta22: wpłaca dużą ciemną 800
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Vomiter otrzymał [Js Jh]
    Vomiter: sprawdza 800
    kuru110: pasuje
    Esotérik: sprawdza 800
    makasula: pasuje
    stefanseeger: pasuje
    nickel1959: sprawdza 800
    sousinha23: pasuje
    juggler966: pasuje
    penta22: podbija 7651 do 8451 i wchodzi all-in
    Vomiter: podbija 7651 do 16102
    Esotérik: sprawdza 8885 i wchodzi all-in
    nickel1959: pasuje
    Niesprawdzony zakład (6417) zwrócony do Vomiter
    *** FLOP *** [2s 7d 2d]
    *** TURN *** [2s 7d 2d] [Kc]
    *** RIVER *** [2s 7d 2d Kc] [9h]
    *** POKAZANIE KART ***
    Vomiter: pokazuje [Js Jh] (dwie pary, Walety oraz Dwójki)
    Esotérik: pokazuje [Qh Kd] (dwie pary, Króle oraz Dwójki)
    Esotérik wygrał 2468 z boczną puli
    penta22: pokazuje [Qs Ad] (parę Dwójki)
    Esotérik wygrał 27453 z główną puli
    *** PODSUMOWANIE ***
    Łączna pula 29921 Główna pula 27453. Boczna pula 2468. | Prowizja 0
    Stół [2s 7d 2d Kc 9h]
    Miejsce 1: stefanseeger spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 2: nickel1959 spasował przed Flop
    Miejsce 3: sousinha23 (rozdający) spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 4: juggler966 (mała ciemna) spasował przed Flop
    Miejsce 5: penta22 (duża ciemna) pokazał [Qs Ad] i przegrał z parę Dwójki
    Miejsce 6: Vomiter pokazał [Js Jh] i przegrał z dwie pary, Walety oraz Dwójki
    Miejsce 7: kuru110 spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 8: Esotérik pokazał [Qh Kd] i wygrał (29921) z dwie pary, Króle oraz Dwójki
    Miejsce 9: makasula spasował przed Flop (nie zagrał)

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Limp przed flopem na utg z JJ? uau ja tu podbijam.. Chociaż i tak dobrze wyszło, bo przez te limpy koleś pushuje z szerszym zakresem i ja wtedy izoluje.

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No izolowalem wlasnie bo juz na stole i tak nie bylo w rozdaniu graczy ktorzy mieliby wiecej odemnie, ale zdziwil mnie koles doczepiający sie na trzeciego z KQ :/ Jeszcze chcialbym uslyszec czy ten limp z utg z JJ to bylo naprawde bardzo tragiczne rozegranie ?