Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    W turku za trzy baki, AQ do gutshota [nie wiem czy A lub Q sa dobre] bym zrzucil

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Po prostu patrząc z perspektywy totoryla, raisuje ziomek z parą lub wysokimi kartami, w jego zasięgu jest tu AK, QK więc na flopie czek/call z setem (czy to 444 czy TTT) nie jest zbyt najlepszy bo może spać na turnie trochę nieprzyjemnych kart typu 9,Q,A...

    Które to karty nie tylko kompletują kilka broadway drawów ale także mogą dać wyższego seta przeciwnikowi (czyli OPowi).
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 22-01-2010 o 10:34

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Sugerujecie foldowanie cbeta za mniej niż pół puli z 10 outami na pozycji, gdzie możemy jeszcze przejąć pulę na blank turnie? Totalny spew IMO
    Mógłbyś wymienić te 10 outów?

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Po prostu patrząc z perspektywy totoryla, raisuje ziomek z parą lub wysokimi kartami, w jego zasięgu jest tu AK, QK więc na flopie czek/call z setem (czy to 444 czy TTT) nie jest zbyt najlepszy bo może spać na turnie trochę nieprzyjemnych kart typu 9,Q,A...
    Nie popadajmy w paranoję, to jest praktycznie suchy flop, chcemy wyciągnąć maxa value od OP i TPTK

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale check na turnie z setem to juz blad...

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    W turku za trzy baki, AQ do gutshota [nie wiem czy A lub Q sa dobre] bym zrzucil
    Jeśli tak rozumuję, to nigdy nie flatuję AQo.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Mógłbyś wymienić te 10 outów?
    Drogi Wolandzie, rozumiem, że albo jesteś superuserem, albo zakładasz, że przeciwko Tobie agresor zawsze łapie seta na takim flopie. W pierwszym przypadku szacunek i rzeczywiście nie ma tych 10 outów, w drugim patrz komentarz do postu Gandalfiniego.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Drogi Wolandzie, rozumiem, że albo jesteś superuserem, albo zakładasz, że przeciwko Tobie agresor zawsze łapie seta na takim flopie.
    Drogi Astonie, ależ w życiu! Natomiast nie pozwalam sobie na pewność, że on tam nie ma AK, KK, QQ, JJ czy AJ czy nawet AT.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    ale check na turnie z setem to juz blad...
    Aaa, sorki, w ferworze dyskusji nie zauważyłem, że Totoryl jednak jest OOP

    To wiele zmienia jeśli chodzi o poprawność jego zagrania, ale w przypadku HERO mamy tu dalej EZ call, bo linia Totoryla jest równie niepoprawna z setem jak i z AQ (w tym drugim przypadku nawet bardziej)

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Najsensowniej tutaj wygląda AQ, jest jeszcze KJ, KT, na siłę można tutaj jeszcze pomyśleć o QdTd, AdTd. Sety mi tutaj nie pasują po prostu z powódów o których już napisałem (jak mam tu seta to na turnie 9,Q,K,A mi trochę pieprzy sprawę o ile raisuje do mnie gość grający normalnego TAG'a, oczywiście nie popadam w paranoję tylko gram inaczej niż check/call).

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Drogi Astonie, ależ w życiu! Natomiast nie pozwalam sobie na pewność, że on tam nie ma AK, KK, QQ, JJ czy AJ czy nawet AT.
    Po pierwsze, tak jak już napisałem, odnoszę się do sytuacji IP (w autentycznym rozdnaiu Totoryl zagrał źle bo był OOP)

    Po drugie, spadnięcie A na turnie nie oznacza z pewnością konieczności zestackowania się (vs AK, który tu też nie wrzuci stacka), statystycznie jednak będzie to raczej nasz out.
    A jak obawiamy się, że często może tak nie być (np villain jest bardzo agresywny postflop, albo bardzo tight preflop), to po prostu nigdy nie flatujemy AQo