Zobacz wyniki ankiety: Coca - Cola czy Pepsi ?

Głosujących
112. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cola !

    61 54.46%
  • Pepsi !

    35 31.25%
  • Nie pije rozpuszczalników, wolę BonaQue

    16 14.29%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    skoro mielczar wspomniał o badaniach bonaqy i jej wynikach, to może powdzielę się ciekawostką, że woda ta była wypuszczana na rynek przez ... tadaaaam Coca Colę. Fakt faktem Bonaqa zniknęła, ale pojawiła się na jej miejsce naturalna następczyni czyli Kropla Beskidu (producent, a jakże Coca Cola). Ta sama woda tylko w butelce o nowym kształcie i z inną etykietką.

    A dla mnie jeden ciul czy cola czy pepsi. Mają podobne stężenie barwników i chemii smakowej.
    Ostatnio edytowane przez Kato Starszy ; 23-01-2010 o 23:23

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Nie czytałem wątku i może pytanie się już pojawiło ...
    ... ma ktoś z was takie wrażenie, że np cola w puszce smakuje lepiej od tej w butelce 1L ?

    Gdybym miał wybierać to powiem, że sam mam takie fazy picia obu tych napojów na przemian. Czyli, że pare miechów tego i pare miechów tego Tylko, że jak już sięgam po pepsi to tę która jest zabarwiona cytryną

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Kato, wody sie nie produkuje...

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dlaczego woda mineralna ma datę ważności?
    Bo nie ma własności dezynfekujących i jak wszędzie indziej rozwijają się w niej bakterie.

  5. #45
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Kato, wody sie nie produkuje...
    Gdy widzę na etykiecie napis "Producent: ...." to logicznym wydaje się, że produkt został wyprodukowany.

    Twojemu stwierdzeniu też nie mogę odmówić racji. Summa summarum rozbija się tu wszystko o czystą semantykę. Ekspertem w tym nie jestem więc sprzeczał się nie będę.

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    lubie obie jezeli zimne i ze szklanych butelek mimo roznych smakow, na kaca rano z plastiku tylko cola
    aaaaaa Zenowi bardzo brakuje gry live wiec zaczal szukac spelnienia na forum(subiektywne odczucie)

  7. #47
    pamietam ze kiedys pilem Coca Cola Blak, naprawde super

    Coca-Cola Bl?K - Wikipedia, the free encyclopedia

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    ...
    Btw. więcie skąd w kazdym produkcie znajdują sie te śladowe ilości orzechów arachidowych?? :P
    ...
    no wlasnie skad?

  9. #49
    Liczne firmy wolą zamieścić na opakowaniach swoich wyrobów ostrzeżenie "produkt może zawierać śladowe ilości orzechów (arachidowych)", pomimo że arachidy ani nie wchodzą w skład receptury tego produktu, ani żadne organizacje konsumenckie nie wykrywają ich obecności.

    Dlaczego? Bo w krajach o sprawnie działających służbach sanitarnych brak informacji o zawartości orzechów produkcie jest powodem wycofania z rynku ogromnego nieraz wolumenu wyrobów.

    Próby naprzemiennego wykorzystywania linii produkcyjnych do wytwarzania artykułów ze składnikiem arachidowym i bez tego składnika są z góry skazane na niepowodzenie, gdyż alergen z zasady nie jest usuwalny podczas procedur czyszczenia.

    Aby zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością za szkodę przemysł spożywczy organizuje niekiedy produkcję artykułów zawierających orzechy ziemne w izolowanych pomieszczeniach, co zabezpiecza pozostałe środki spożywcze przed nieumyślnym aerogennym zanieczyszczeniem alergenami arachidów.


    Ot znalazłem na jakiejś stronie - kiedyś nawet było to w jakimś programi, gdzie odpowiadano na dziwne pytania

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    2
    Napis jest, bo uczulenie na orzechy jest jednym z najgorszych możliwych i nawet minimalna ilość może spowodować poważne konsekwencje.