Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 192
  1. #121
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    sport to rekreacja

    POLSKA
    BONIEK,DEYNA,DUDEK,BORUC,DZIEKANOWSKI
    ŚWIAT
    MARADONA(pierdolony geniusz,wyprzedzał swoja epoke o jakies 20-30 lat...)PELE,C.RONALDO,ZIDANE,BUFFON,
    Jeśli to są najlepsi sportowcy w historii, to nie mam więcej pytań. Ale, co do jednego masz rację. Dla Dudka sport to rekreacja, czyli wygrzewanie się na ławeczce.

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Jeśli to są najlepsi sportowcy w historii, to nie mam więcej pytań. Ale, co do jednego masz rację. Dla Dudka sport to rekreacja, czyli wygrzewanie się na ławeczce.
    osiagnij tyle co on w czymkolwiek niech bedzie nawet w panierowaniu kurczakow w kfc to wtedy tez bedziesz mogl sie wygrzewac pod kocykiem na lawce...kolo WYGRAŁ hellloooo WYGRAŁ Ligę Mistrzów i Wygral, nie ze przebywal na boisku ale WYGRAL KARNE DLA LIVERPOOLU...chyba moze sobie teraz pomieszkac w slonecznym Madrycie zbytnio sie nieprzemęczajac i kasujac hajs o ktorym wielu moze pomarzyc...

    Ja wiem Kerim ze byli bardziej wybitni sportowcy ale sorry wielu z tych ktorzy napisali JORDAN(oczywiscie BÓG nie ma co gadac) nie zna zasad koszykówki...Ja po prostu doceniam,gdzies tam pewnie w srodku sie wzrouje na tych moich hero ktorych wymienilem

  3. #123
    M. Jordan - koszykowska
    G. Kasparov -szachy
    M. Johnson - lekkoatletyka
    U. Bolt (tak jak Johnson wyprzedził swoją epokę)- lekkoatletyka
    S.Bubka - lekkoatletyka
    Muhammad Ali -boks
    Pele - piłka nożna
    M. Nykanen - skoki narciarskie
    Stu Ungar - poker (zaprzeczy ktoś?)

  4. #124
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    Roger Federer, Tiger Woods, Doyle Bronson

  5. #125
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Kato Starszy Zobacz posta
    Stu Ungar - poker (zaprzeczy ktoś?)
    ja


    i dziekujemy za opis przy nazwiskach kto jaką dyscypline uprawia/ł

  6. #126
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ja


    i dziekujemy za opis przy nazwiskach kto jaką dyscypline uprawia/ł
    To chociaż podaj kontrkandydata, może polemika się z tego wywiąże

    już tu widziałem zarzuty, że ktoś jest młody wiec nawet nie wie kim był kasparov tudzież nie słyszał tego nazwiska etc., a że przezorny zawsze ubezpieczony to i dyscypliny się wpisały :P

  7. #127
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jeszcze raz powtorze, bo chyba nie wszyscy czytali ten watek od poczatku. tytul sportowca wszech czasow to cos co nobilituje , to cos naprawde wielkiego, taka osoba to wzor do naśladowania.... czy chcialbys Kato by Twoj syn byl taki jak Stu Ungar?

    skoro juz probujesz wycisnac ze mnie kontrkandydata to niechetnie go podam - ja
    taki sam ze mnie sportowiec wszech czasow jak z bufona borubara ungara...

    aluzja do postow szadinho zamierzona...

  8. #128
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie będę już wracał do swojej listy lecz pisałem ją z myślą o tym, że najlepszy sportowiec to ten, którego nobilitują sportowe wyniki, a nie to, co robi poza sportową areną. W takim razie jedyną kandydatką jest lekkoatletka (chyba z Syrii), która ma niezłe wyniki i biega w chuście. Jestem przekonany, że jeśli wywinęła by w życiu jakiś numer to jej arabska brać odpowiednio by ją za to wynagrodziła. A tak - kobita biega dalej, także jest pewnie czysta jak łza.

    Michael Jordan ten nam wypada - podobno robił jakieś lewe interesy. No i ta sprawa z jego ojcem - podejrzany gostek.

    Tiger Woods - kandydatura też chyba nie na miejscu.

    Masz rację Alutek - jeśli rzeczywiście z Ciebie normalny facet, to możesz konkurować z nimi wszystkimi: i z Ungarem jako pokerzysta, i z Woodsem jako golfista...

    Ja jednak proponuję ograniczyć się do wyników czysto sportowych.
    Ostatnio edytowane przez MMP1980 ; 23-01-2010 o 20:53

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Alutek, niepotrzebnie dorabiasz do tego jakąś ideologię. Niezależnie od tego jak się prowadził, Stu jest w ścisłej czołówce najlepszych pokerzystów w historii (a według wielu najlepszym). I nie ma to nic wspólnego z byciem wzorem do naśladowania (Maradona też nim nie jest), liczą się tylko czysto sportowe (w tym wypadku pokerowe) umiejętności.

  10. #130
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    osiagnij tyle co on w czymkolwiek
    Kerim nie pisze, że to on jest najwybitniejszym sportowcem, tylko, że w historii było tysiące lepszych od od Dudka (czy np Dziekanowskiego wieeeelki loool)

    Generalnie Szadinho jesteś coraz bardziej irytujący w natrętnym i skrajnie nieobiektywnym, wręcz szowinistycznym promowaniu piłkarzyków i w ogóle piłki (nożnej, bo w ręczną jak widać gramy zajebiście i chłopaki są SUPER w przeciwieństwie do żelików kopiących się po czołach) na tym forum.

    Ja przez Ciebie chłopie to chyba znienawidzę moją ulubioną dyscyplinę sportu.