Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 192
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Chciałbym, żebyście wspomnieli tu o sportowcach, którzy według Was zapisali się złotymi zgłoskami w historii sportu, zarówno polskiego jak i światowego. Plebiscytu na najlepszego nie przeprowadzimy, ale jestem ciekaw kogo nominowalibyście do walki o taki tytuł i oczywiście dlaczego. Można podać jednego lub kilku, nie ma ograniczeń. I nie musi to być ktoś z największą liczbą medali, wystarczy, że z jakiegoś względu zapadł Wam w pamięć. Oczywiście chodzi mi o bohaterów pozytywnych.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Adaś M.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mimo, że nie lubię koszykówki, to jak dla mnie Michael Jordan był sportowcem totalnie z kosmosu, w żadnej dyscyplinie nie mogę znaleźć kogoś z kim mógłbym go porównać, nawet Maradona czy Pele w piłce nożnej to jednak nie to samo.

    Z polskich sportowców, co prawda do sportowca wszechczasów mu daleko, ale żaden inny, łącznie z reprezentacją w piłkę nożną nie zapewnił mi tylu emocji co Andrzej Gołota

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Adam Małysz nasz bohater fruwa niczym wiater

    Sławy polsce przysparzał Czarny Rycerz Zawisza, teraz jesteśmy dumni z Adama Małysza

    Adam Małysz to zjawisko, został sobą mimo wszystko


  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A tak na serio to równiez myślałem o Michaelu Jordanie.
    A jeśli MJ to także Wilt Chamberlain.

    Prócz niego Pele, Maradona, Garri Kasparow, Lance Armstrong, Tiger Woods, Muhammad Ali, Fiodor Emelianenko...
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-01-2010 o 12:12

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Kazimierz Deyna

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    spoza pl:
    M.Jordan, Pele, M.Ali/M.Tyson,W.Gretzky, Carl Lewis,M.Johnson, A.Senna/M.Schumacher, M.Spitz, J.Isimbajewa, P.Sampras, H.Maier, J.Edwards, T.Woods

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Fiodor Emelianenko
    Fiodora kojarzą tylko i wyłącznie znawcy tematu, większość nawet nie słyszała o tym typie Wiec podawanie jego nazwiska obok Michaela Jordana, którego znają wszyscy jest moim zdaniem nie na miejscu

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Kierowców F1 to ja bym tutaj nie umieszczał... Przecież w tym sporcie prawie wszystko zależy od konstruktora.

    Ale nie będę odpowiadał na kontrę któregoś z fanów F1. Takie są po prostu moje odczucia na temat tego sportu i nikogo nie zmuszam żeby się ze mną zgadzał

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Nie zatapiajcie naszych gwiazd w morzu światowych gigantów