Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 192
  1. #61
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    heh, szacun anoxic

  2. #62
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Jak widzisz po czasie napisania postów, zajęło mi to jedynie 2 minuty
    ok, to jak znajdziesz mój byk gdzie napisałem H zamiast CH i na odwrót to stawiam duuuuże piwo

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Alutek nie odwracaj kota ogonem, w biegach to Ole wygral jeden bieg, 99,9% osob identyfikuje go z biatlonem, z tymi mysliwymi to byl zart, jak Ty mogles wziasc to za swoj argument lol
    jak myslisz ile osob uprawia,oglada triatlon?idac Twoim tokiem myslenia miliony, wrecz miliardy?(przeciez mase osob biega, plywa i jezdzi na rowerze)

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    no nie połapałem się
    a argumenty moje są zapewne naciągane ale jakoś próbuję uzasadnić swoją opinię
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 21-01-2010 o 18:40

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Nadia Comaneci, Irena Szewińska

    Chcieliscie bialego dlugodystansowca, Robert Korzeniowski
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 21-01-2010 o 18:41

  6. #66
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    przypomniało mi sie dwoje wybitnych to i dorzuce do swojej listy:
    -Sugar Ray Robinson
    -Jones Jr. (w swoim prime, zdecydowanie sie łapie)
    pozdro

  7. #67
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    o matko.... anoxic.... znalazleś post z 2008 roku gdzie zrobilem byka!!! bravo!!!
    przyznaje że "nie" z jakimiś dziwnymi formami to moja pięta achillesowa jesli chodzi o ortografie.... ale ja mówiłem o ordynarnych ortografach a tego byka do nich nie zaliczam , więc nic nie wygrałeś po za respektem , że chciało Ci się szukać
    Poza pisze się razem.
    Nie o to jednak chodzi, lecz o Twoją opinię na temat skoków narciarskich. Oczywiście nie jest to piłka nożna, ale nawet w Polsce uprawia je więcej niż 150 osób. Zresztą żadnej dyscypliny olimpijskiej nie można nazwać niszową.

  8. #68
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Mi pierwsze co przyszlo do glowy to Jordan a z Polakow jednak Golota... Nie byl mistrzem swiata i prawde mowiac gowno osiagnal ale jednak to on podrywal cala polske by o 5 rano siedziala przed telewizorem... Nie wielu innych to potrafilo. Teraz wszyscy sie z niego smieja ale prawda jest taka, ze kazdy mu kibicowal.

    Co do Harlemu ktos napisal, ze to cyrkowcy. Zanim byli cyrkowcami pokazali swiatu jak sie gra w koszykowke, a bialasy mogly im buty lizac pierwsza 5-tka kazdego zespolu nie dorownywala umiejetnosciom jednemu rezerwowemu harlemu.

  9. #69
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    Cytat Zamieszczone przez aster Zobacz posta
    Mi pierwsze co przyszlo do glowy to Jordan a z Polakow jednak Golota... Nie byl mistrzem swiata i prawde mowiac gowno osiagnal ale jednak to on podrywal cala polske by o 5 rano siedziala przed telewizorem... Nie wielu innych to potrafilo. Teraz wszyscy sie z niego smieja ale prawda jest taka, ze kazdy mu kibicowal.

    Co do Harlemu ktos napisal, ze to cyrkowcy. Zanim byli cyrkowcami pokazali swiatu jak sie gra w koszykowke, a bialasy mogly im buty lizac pierwsza 5-tka kazdego zespolu nie dorownywala umiejetnosciom jednemu rezerwowemu harlemu.
    medal olimpijski i medale mistrzostw europy to nie gówno (tym bardziej, ze gdy je zdobywał boks amatorski cos jeszcze znaczył)
    pomimo ze kocham endrju, i dla nas Polaków zawsze bedzie best of the best to troche przegiałeś :P
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez TIITs ; 21-01-2010 o 19:13

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez TIITs Zobacz posta
    nie przegladałem całego watku, wiec przepraszam z góry za ewentualne powtórki. moja lista(gdy przypominac beda mi sie kolejne nazwiska bede uzupełniał ) :
    -Bubka
    -Jordan
    -Karelin
    -Ali
    -Tyson
    -Koga
    -Yamashita
    -Garrincha
    -Maradona
    -Phelps
    -Nassem Hamed
    -Gretzky
    -C. Lewis
    -Bjoerndalen
    -M.Johnson
    -Schumacher
    -Nykänen
    -Milon z Krotony
    -Leonidas z Rodos
    -Gracie
    -emelianenko
    -PUDZIANOWSKI!
    Jeśli już doceniasz judoków, to gdzie Ryoko Tamura, Anton Geesink, czy choćby Waldemar Legień?