Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    104
    witam chciałbym aby w fish klubie coś się działo więc proponuję nowy turniej z wpisowym max 30zł.Proszę o wypowiedzi na forum

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    430
    może byś napisał wiecej informacji.
    miejsce rozgrywania ( chodzi o miasto )
    dzień w tygodniu ??
    start itp...

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    104
    miejsce rozgrywek FISH CLUB TYCHY wpisowe forma turnieju dzień i godzina wszystko to uzgodnienia

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    7
    ja bardzo chetnie. tylko wymaga to wiekszej inicjatywy potencjalnych graczy odwiedzajacych lige, a jak na razie zauwazam błahe zainteresowanie rozgrywkami. niech wypowiedza sie przede wszystkim stali bywalcy (Blomy i Merciery itd. ;d), czy ich angaż w cala sytuacje jest w ogole brany pod uwage? i tak by the way, jaka formuła turnieju Was interere?
    pozdrawiam, mycha.

  5. #5
    szkoda ze sie nie umiales tak wyslowic jak w restauracji obiad zamawiałes

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    8
    a dla Pana co podać?

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    7
    dobra wypowiedzcie sie w temacie, bo to wazne. a z obiadem nie wiem za bardzo o co chodzi, pogadamy o tym na priv.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    104
    witam.telewizor chciałby grać freezout 30 czy znajdą się jacyć chętni?dzień turniejów do ustalenia.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12
    tak to szczera prawda, chce grac 30 zl freezout ale nie koniecznie bo moze tez byc jeden rebaj lub 2 wogole to jest profesjonalna gra? bo jak co to mam w domu karty poker stars moge wziac jezeli nie zniszczycie a i mam tez bluze moze w niej wpadne i wezme 2 kolegow tez chca grac a pozatym gram na necie narazie dla zabawy ale sie ucze....a niezle mi to idze ostatnio mialem pokera nie moge sie doczekac ps. mozna w clubie kupic frytki?
    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    104
    w klubie nie kupisz frytek bo być pobrudził te karty pokerstars które obiecałeś przynieść no i zatłuścił stoły.