Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dawno nie zaglądałem do tego działu bo miałem ponad miesiąc nogę w gipsie więc jakikolwiek poker na zywo odpadał

    Mam więc kilka pytań:

    1. Grywane są jakieś stałe cashówki w Gliwicach lub okolicach na jakieś mikro stawki typu 25/50gr, 50/1, 1/1, 1/2 ?

    Tylko nie piszcie cashówki po EPG w środy albo w cashe AIC bo to wiem
    AIC za daleko od Gliwic poza tym zwłaszcza jak się nie ma aktualnie auta :P
    (ale bardzo wszystkim którzy nie byli polecam)

    2. Czy można gdzieś pograć w inne odmiany omaszkę, crazy pineapple?!?!


    Jeśli na 1 pytanie będa odpowiedzi nie to ew. jak znajdą się chętni z Gliwic można u mnie w mieszkaniu pograć coś przy piwku, mam żetony, tyle że no max 6 osób bo na więcej nie mam miejsca
    I najmilej widziani własnie ludzie otwarci na inne odmiany pokera, gorzej z tymi "niieeee omaha nieeee!!"

    Tyle że to wiadomo nie to samo co przy pokerowym stole w lokalu więc gdyby takie gierki jednak gdzieś się odbywały to poproszę o info pozdro.

    PS: chodzi mi o w miarę regularne gry tak żeby było "o, jutro czwartek, nie mam nic do roboty chętnie bym w coś pograł"

  2. #2
    Witaj ja tez bym pogral wlasnie jakieś cashówki na takich niskich stawkach wiec jakby sie udalo cos takiego gdzies zorganizowac to byl bym chetny i jak cos to mial bym jeszcze 1 albo 2 osoby tez chetne to takiej gry moze byc omaha i hold'em

  3. #3
    a skąd jesteś dokladnie z gliwic ?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Anox, a może jutro w południe/po południu w Falconie coś by się zorganizowało? 25/50?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez MatiALLIN Zobacz posta
    a skąd jesteś dokladnie z gliwic ?
    Sikornik powiedzmy.

  6. #6
    ja tez z sikornika hehe

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez MatiALLIN Zobacz posta
    ja tez z sikornika hehe
    Ja nie hehe.

    Pograłbym jakąś omaszkę live tak od 1/1 więc jak coś to pisz

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    piachu na takie high stakes jakie Tobie by odpowiadało to ja się nie piszę i chętnych chyba tylko w Falconie znajdziesz :P

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    piachu na takie high stakes jakie Tobie by odpowiadało to ja się nie piszę i chętnych chyba tylko w Falconie znajdziesz :P
    1. Grywane są jakieś stałe cashówki w Gliwicach lub okolicach na jakieś mikro stawki typu 25/50gr, 50/1, 1/1, 1/2 ?
    Się zdecyduj;p

  10. #10
    no można zagrac omahe a na jakich stawkach ?