Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    KLUB Rising Sun Zaprasza


    Dnia 06.Marca z okazji dnia Kobiet odbędzie sie Turniej w pokera dla płci pięknej i ich pięknych Towarzyszy. W ten szczególny dzień krupierzy będą rozdawać Wam karty a wspaniała obsługa będzie zajmować się zaspokajaniem Waszych podniebiennych potrzeb.

    Wstęp na tę Kobiecą imprezkę mają obecnie zapisane klubowicze/ki a także koleżanki klubowiczek.

    Konieczny warunek uczestnictwa
    Zapisywać się mogą tylko i wyłącznie pary:
    Najlepiej Kobieta+ Meżczyzna lub żeby nie dyskryminować Kobieta + Kobieta (jedna z kobiet będzie grała wtedy na stole męskim). Lepiej jednak żeby wystartowały pary mieszane zwiększy to tym samym ilość uczestników



    DATA 06.03.2010

    TYP Turnnieju TH Rebuy

    START 19:45

    Wejście: 60
    (30pul/10cat/10krup/10org)

    KRUPIERZY BĘDĄ ROZDAWAĆ NA STOŁACH KOBIECYCH ORAZ NA STOLE FINAŁOWYM!!!!

    Rebuy dla kobiet: 2xRebuy (15)do 8 poziomu blindów + 1 Addon (15).
    Rebuy mężczyźni: 1xRebuy z możliwością wymieniany na addon (30)



    Stack początkowy 7.000

    Blindy: 20min

    Sposób przeprowadzenia turnieju:
    Prowadzimy 2 równoległe turnieje np. na stole A faceci na stole B Kobiety i w momencie gdy zostaje po równej liczbie osobników płci przeciwnych np.5 lub 4 osoby łączymy stoły i robimy finał.

    NAGRODY: pół puli idzie dla kobiet najwyżej uplasowanych (nawet jeśli nie zajmą 1,2,czy dalszego miejsca - mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie) drugie pół puli podzielimy na miejsca płatne dla najwyżej sklasyfikowanych par. (W przypadku remisu punktowego wygrywa para, u której jedna z osób zajęła wyższe miejsce)

    Punktacja będzie wygladać następująco

    miejsce 20 - 1pkt
    m 19 - 2pkt
    m 18 - 3pk
    m 17 - 4pkt
    Itd.

    Ilość miejsc premiowanych :

    1.Przy ilości graczy 4-26 : 1 miejsce 70% , 2 miejsce 30%

    2.Przy ilości graczy 28-40 : 1 miejsce 50% , 2 miejsce 30% , 3 miejsce 20%



    Podczas trwania turnieju; Zawodniczka, która trafi:

    KOLOR na Asie: Kolorowy drink gratis
    Full house: Paczka kolorowych pierników
    KARETĘ: Bezpłatna taxówka do domu (do 15km)

    PS No i oczywiście POKER - to noc spędzona z wybranym krupierem


    Gdy na turniej zapisze się więcej niż 30 Kobiet (DODATKOWA pyszna Atrakcja!!!!)




    Pozdrawiamy
    'RS"
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 04-03-2010 o 16:21

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Zapisane:


    1. Sandra + 1
    2. Konefka +1
    3. Amalio +1
    4. Qlpin +1
    5. Dopamina + 1
    6. Marique + 1
    7. Ania + 1
    8. Jacek + 1
    9. Galant +1
    10. Wrona + 1???
    11.
    12.
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 05-03-2010 o 02:33

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    To wpisowe...69 robi wrażenie

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Miało być 70 ale uważaliśmy, że to za dużo dlatego postanowiliśmy nieznacznie obniżyć gramaturę schabowego w galarecie i wyszło kuszące 69

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    142
    Jestem zażenowany postawa organizatorów tego turnieju!!!
    Dlaczego w takim razie na meskich turniejach za POKERA nie ma nocy z jedna z krupierek??!!
    TO JEST DYSKRYMINACJA MEZCZYZN!!!!!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Szczerze powiem, że w moim odczuciu to jest akurat dyskryminacja... kobiet. A dlaczego?

    Po pierwsze jeśli turniej byłby czystą zabawą w formie freerola to rozumiem. Jednak jest przygotowany pod nazwą "turniej pokerowy dla kobiet". Nie wiem czy ktoś kiedyś miał do czynienia z poważnym turniejem z takim podziałem wpisowego.

    Druga kwestia to samo przedstawienie owej imprezy. Czy ma to być widowisko dla mężczyzn czy faktyczna rywalizacja kobiet w pokerze sportowym? Bo odnoszę wrażenie, że jednak to pierwsze. Wpisowe 69, noc spędzona z krupierem za pokera, kolorowe pierniczki za fulla. Mają być to oczywiście żarty, ale dlaczego naśmiewanie się z kobiet, których i tak jest mało w pokerze?

  7. #7
    Odnoszę podobne (negatywne) wrażenie, jednak nie tyczy się to tego szczególnego turnieju w RSie, ale ogólnie "turniejów dla kobiet", które są zazwyczaj traktowane z przymrużeniem oka, zarówno przez organizatorów, jaki i graczy.
    Zupełnie nie widzę celowości organizowania takich eventów - poker jest akurat jedną z niewielu dyscyplin, w których płeć nie zwiększa, czy nie zmniejsza szans na wygraną. A wprowadzanie takiego sztucznego podziału wywołuje wiele negatywnych emocji, jak widać z resztą
    Proponuję zmienić totalnie idee turnieju i dopuścić do gry również panów, co powinno, abstrahując od wszystkiego, znacząco zwiększyć frekwencje. Turniej w takiej formie, jaką proponujecie nie ma szans się odbyć! :P

    Ps. Myślę też, że żaden z zawodników nie będzie miał nic przeciwko, jeśli jakąś kobietkę poczęstujecie drinem za wyfishowanie koloru w tym szczególnym dniu A na pewno zachęci to piękniejsze polowy wielu zawodników do przybycia z nimi i może do śmielszej gry

    Buz
    Ostatnio edytowane przez Ania ; 26-01-2010 o 14:55

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa i okolice
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez Ania Zobacz posta
    Proponuję zmienić totalnie idee turnieju i dopuścić do gry również panów, co powinno, abstrahując od wszystkiego, znacząco zwiększyć frekwencje. Turniej w takiej formie, jaką proponujecie nie ma szans się odbyć! :P
    Buz
    najlepiej panów, którzy przyjdą w towarzystwie pań, które będą uczestniczkami turnieju - to by była dopiero mobilizacja

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Pozostaje mi się zgodzić z Wami Drogie Panie. Sam miałem sporo wątpliwości co do formy organizacji jaką mam przyjąć.

    Podoba mi się pomysł Ani aby na tym turnieju zagrali także mężczyźni. Nagrody oczywiści będą obowiązywały tylko Panie.

    Możemy w ramach urozmaicenia dodać jeden rebuy np. za 30,- tylko dla Kobiet bo przecież to Wasze święto.

    A od kolorowych pierników odczep się Mari albo wymyśl coś lepszego (A może Ty poprostu ich nie lubisz)

    Zmian dokonam do końca miesiąca i przyjmiemy ostateczną wersję turnieju.

    Dziękuję za sugestie i czekam na więcej
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 26-01-2010 o 15:41

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Jedna sprawa to o czym mówi Ania, że podziały są zupełnie nie potrzebne, a turniej gdzie spotkałoby się dużo kobiet wraz ze swoimi mężczyznami, to myślę ciekawa opcja na spędzenie dnia kobiet. Poza tym niejednokrotnie dziewczyny pokerzystów grywają, więc to byłaby dobra opcja żeby wszyscy spotkali się w jednym gronie.

    Co do pierników to jeden z elementów, które wymieniłam wskazując na specyficzne ujęcie kobiet w tym evencie. Indywidualnie nic do kolorowych pierników nie mam!