Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    A więc 'keine grenzen' Wszyscy mogą wziąć udział (panowie oczywiście tylko w towarzystwie pani) no i kolorowe pierniki dla wszystkich

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    105
    a którzy panowie będą krupierzyć ;P ? bo a nuż tego pokera trafię xD ...

    zapisać
    Ostatnio edytowane przez Amalio ; 26-01-2010 o 23:46

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Bardzo fajny pomysł. Moja żonka już przebąkuje, że może by zagrała pierwszy raz większy turniej live. Prosi tylko o listę krupierów ze zdjęciami żeby się ostatecznie zdecydować. Pyta też czy może wziąć swoją talię kart? :P
    A tak poważnie, przydałoby się oprócz standardowej klasyfikacji , zrobić też drużynową par. Wystarczy jakaś nagroda za 1 czy 1-3 i już jest super zabawa.
    Przydałoby się dobrze przemyśleć jak będziemy losować miejsca, bo myślę że fajnie by było jak by kobiety grały między sobą.
    Mam nadzieje że nie zostanę posądzony o jakąkolwiek dyskryminację, chodzi mi tylko o wyłonienie "najlepszej" czyli Pierwszej Damy RSu ...nie tu już poleciałem :P .


    pozdr

    wstępnie zapisać.
    - Szefowa Wrony
    - Wrona

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    A tak poważnie, przydałoby się oprócz standardowej klasyfikacji , zrobić też drużynową par. Wystarczy jakaś nagroda za 1 czy 1-3 i już jest super zabawa.
    Tez o tym myslalam - fajny pomysl

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Wersja 1
    Zrobimy 2 równoległe turnieje do wyłonienia zwycięzców na jednym stole faceci na drugim kobitki( dodatkowo klasyfikacja par)

    Wersja 2
    albo turniej mieszany, w którym jak wiecie ogromne znaczenie będzie miało przydzielenie miejsc - jeśli miałaby nastąpić klasyfikacja par czyli np. na stole A Szefowa Wrony na stole B Wrona, na stole A Lect na stole B Szefowa Lecta ,na stole A Szefowa Tekiego na stole B Teki, na stole A Mudzin na stole B Babcia Mudzina itd.

    Wersja 3
    Prowadzimy 2 równoległe turnieje na stole A faceci na stole B Kobiety i w momencie gdy zostaje po 5 lub 4 osoby łączymy stoły i robimy finał.

    Czasu jest dosyć postaramy się wybrać najdogodniejszą wersję.
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 27-01-2010 o 09:37

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Nie masz pojęcia nawet pojęcia jakie masz szczęście że mojej babci nie będzie.Ona nie toleruje hazardu a jeżeli dowiedziałaby się że to ty ciągasz jej wnuka po nocach i organizujesz "schadzki" pokerowe to z pewnością przy tej okazji użyła by swojej torebki (a zaznaczę że lubuje się w tych większych a swojego czas jeszcze nosiła w nich z 2 cegły żeby mocniej przyjeb..) żeby przestawić Tobie co nieco ale przynajmniej mielibyśmy na turnieju performance artystyczny pt. dlaczego nie należy wywoływać wilka z lasu ->

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    1 lub 3 wariant. W trzecim może jeden z turniejów zakończyć się wcześniej i będzie trochę czekania, ale też będzie można podziwiać partnerkę/a w akcji
    Tak jak napisałeś czasu jest dużo , najlepiej zrobić głosowanie przed samym turniejem lub ankietę tutaj i wybrać wśrod uczestników.

    może być fajna zabawa

    pozdr
    Wrona

    edit: w 1 wersji nie ma możliwości chip dumpingu na stole finałowym, a w 3 opcji na stole finałowym przy ewentualnej walce 2-3 par juz tak :P
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 27-01-2010 o 10:45

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    105
    a ja nie jestem za klasyfikacją par, o!
    Ostatnio edytowane przez Amalio ; 27-01-2010 o 11:57

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Amalio, zdecydowanie można zrobić i jedno i drugie. Chociaż biorąc pod uwagę fakt tego, że w rywalizacji pokerowej płeć nie gra znaczenia, to jednak trochę dziwne.

    Ja bym widziała to tak:

    Turniej zorganizowany normalnie, z uwzględnieniem odpowiedniego rozmieszczenia graczy przy stołach tzn. postarać się by równa ilość kobiet grała na każdym stole. Może dodać założenie, że partner musi grać na innym stole. Rozgrywki przebiegałyby standardowo. Panie miałyby możliwość wzięcia dwa razy re-buy (10 zł chyba ok), ale też nie więcej, bo nie ma to być loteria.
    I można w ten sposób zrobić oczywiście klasyfikację Pań i klasyfikację par- bezproblemowo. Pozostaje jednak kwestia, nad której rozwiązaniem warto pomyśleć. Domyślam się, że gdy mężczyźni będą uczestniczyć w rozgrywce to nie pohamują swojego ego i tak będą chcieli wygrać. A z założenia ma to być turniej dla kobiet. Dlatego ja widzę 2 opcje:

    1. Osobna klasyfikacja kobiet z nagrodami dla nich. Albo możliwość gry mężczyzn, ale dla zabawy, charytatywnie. Mogą zasilać pulę kobiecą mniejszym buy inem.

    2. Mogą grać tylko partnerzy kobiet, a wpłacone przez nich wpisowe zasilałoby osobną pulę rankingu par. Czyli Panowie nie mieliby okazji zająć normalnych premiowanych miejsc, tylko wspólnie w walce ze swoimi kobietami.
    Ostatnio edytowane przez Marique ; 28-01-2010 o 11:57

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Zostaniemy przy opcji drugiej premiowania - wygląda ona bardzo rozsądnie czyli: pół puli idzie dla kobiet najwyżej uplasowanych (nawet jeśli nie zajmą 1,2,czy dalszego miejsca - mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie) drugie pół puli podzielimy na 3miejsca płatne dla najwyżej sklasyfikowanych par. (W przypadku remisu punktowego wygrywa para, u której jedna z osób zajęła wyższe miejsce)

    Punktacja będzie wygladać następująco

    miejsce 20 - 1pkt
    m 19 - 2pkt
    m 18 - 3pk
    m 17 - 4pkt
    Itd.