Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Dlaczego sami tutaj nie squeezniemy?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Dlaczego sami tutaj nie squeezniemy?
    blefując oczywiście?


    słaby pomysł imo

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Dlaczego sami tutaj nie squeezniemy?
    Według Dana Harringona AJ jest do tego za dobre (tudzież za słabe, jeśli spojrzeć z drugiej strony)

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Gram podobnie (poza PF ) i mam mętlik w głowie jak nas raisuje do 3,5-4k, a założę się, że to zrobił .

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    No wlasnie mysle ze w tym przypadku AJo moze byc za slabe zeby grac multiway OOP.. Oczywiscie 3bet squeeze moze dosc przejrzysto wygladac w tym momencie, musimy zrzucic na 4beta, ale jednak w puli jest juz sporo dead money, a jestesmy dosc deep, ciagle moga nas scallowac gorsze rece typu SC, i chyba lepiej z ta reka grac pule HU niz multiway..
    Ostatnio edytowane przez Ace ; 25-01-2010 o 19:03

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    No wlasnie mysle ze w tym przypadku AJo moze byc za slabe zeby grac multiway OOP.. Oczywiscie 3bet squeeze moze dosc oczywisto wygladac w tym momencie, oczywiscie musimy zrzucic na 4beta, ale jednak w puli jest juz sporo dead money, a jestesmy dosc deep, ciagle moga nas scallowac gorsze rece typu SC, i chyba lepiej z ta reka grac pule HU niz multiway..
    this, naprawde nie widze zbyt duzo sytuacji, gdzie mimo trafienia nie wyplacimy sie, albo nie damy wybarrelowac

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Z AJs to byłaby inna bajka i wtedy multiway można grać a AJo również optuję za 3bet albo fold. Zbyt dużo można stracić oop z tą ręką 4 way a wygrać dużo zdarzy się naprawdę rzadko (czyt. musisz trafić 2pary+ i jakiegoś dawcę, który też się zahaczył).

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Myślę, że czas na wyniki (rozdania z AK również), pewnie z ostatniego EMOP'a przywiozłeś kolejne zagadki .

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dzięki wszystkim za komentarze!

    Ostateczny rezultat rozdania:



    Moje rozumowanie w powyższym rozdaniu, rozwiązanie rozdania z AK i ewentualnie coś nowego wpiszę później, na razie jestem świeżo po podróży.
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 02-02-2010 o 17:38

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    hehe . Mialem nadzieje, ze pokusi sie o obrocenie swojej reki z jakimkolwiek showdown value w blef. To byloby genialne zagranie z jego strony , ale za duzo chyba wymagam od live prosow .
    Jezeli ja bym byl na jego miejscu to byc moze bym tak zrobil, bo Twoj zasieg jest dosyc jasno zdefiniowany o ile grasz standardowo. Jedyne czego bym sie obawial to slowplayowany kolor, ale o tyle obrocenie jego reki w blef byloby fajne, bo wtedy nawet Twoj kolor jest w pewnym sensie bluffcatcherem (zakladam, ze dolozyl bys z SCs i Twoj zasieg to tez 78 i niskie kolory(?)) a z drugiej strony czesciowo moge go wyeliminowac, bo watpie, zebys bardzo czesto go slowplayowal na turn (?).
    To rozwazam czysto teoretycznie, na zywo nie dalbym rady odpalic takiego blefu . Online mozna zawsze nowy turniej odpalic a na zywo to jest inaczej .
    Co sadzicie?
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 04-02-2010 o 05:34