Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kartuzy
    Posty
    196
    oki widzę że trzeba wyjaśnić jaki to ię stało że jestem na ozi. Na bwin są co dwa tygodnie turnieje tzn 100k bounty(czy jakoś tak) buyin $100 za pierwsze 3 miejsca były pakiety $16000 AM, do tych turniejów sa satelitki z liczbą gwarantowanych wejściówek do których bwin zawsze doplaca bo nie ma tylu chetnych. zagralem wiec sobie rzy okazji o taka wejsciowke i ja zdobylem a potem zagrałęm ten turek bounty i zabrałem wszystkim żetony a bwin za nie dał mi pakiet

    Co do spraw bieżących to właśnie wróciłem z 3h spaceru. 1h chodziłem po Albert Park Lane. Taka trasa wokół jeziorka. Obejrzałem trochę jak dzieciaki grają w cricket-a ale że nie kumam tej gry to poszedłem się przejść. Tak się zapuściłem że o mało bym się zgubił ale duże budynki hotelów wyróżniają się na tle krajobrazu więc udało się wrócić. O 19 mam wyjazd na meeting party do crown-a. a teraz czas na drzemkę mam 16:05 więc 2h jak znalazł. No i dzień dobry Polsko pora wstawać do pracy hehe

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    btw powodzenia

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Event 9: $10,500 No Limit Holdem Main Event
    Date: 12.30pm Sunday 24 January - Sunday 31 January 2010
    Start Bank: 20,000
    Blind Levels: Duration of each level is 90 minutes on Day 1 and 2 and 120 minutes from Day 3 until the Final Table.
    Play will move to 8 handed as soon as possible on Day 1, and will remain 8-handed until 36 players remain at which time play will move to 6 handed. There will be a redraw for seating prior to the commencement of Day 2, Day 3 and Day 4, and when 36 players remain. Play will continue on Day 4 down to the final table.

    Crown Aussie Millions : HOME

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    17
    Gl!!!

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    miasto Kartuzów
    Posty
    16
    Mam nadzieję, że już masz autografy od:

    - Billy ‘The Croc’ Argyos
    - Gary Benson
    - Gus Hansen, 2007 Aussie Millions Champion
    - Jeff Lisandro
    - Joe Hachem, 2005 WSOP Champion and Crown Ambassador
    - Lee Nelson, 2006 Aussie Millions Champion
    - Mel Judah
    - Patrik Antonius, Runner-up 2005 WPT Five Diamond World Poker Classic
    - Stewart Scott, 2007 Aussie Millions Champion
    - Tony G

    Wszyscy są na tym Party

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    101
    batman dajesz tam, powodzenia!!

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    8
    @ Kitek : autografy to bedą jak ich wywali z turnieju
    Batman , a jako pro będziesz robić updaty na twittera prosto ze stolika?

  8. #28
    To jak udało Ci się wygrać satelitkę a później finał o pakiet, to teraz musisz wygrać ten AM (no co najmniej FT)

    To jest twój debiut na żywo, czy coś grałeś?

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Update live na twitterze to dobry pomysł Powodzenia.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kartuzy
    Posty
    196
    nie mam konta na twitterze. jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenie szczęścia.na żywo grywam od około roku a w necie od 2 lat ale chyba to i tak nic nie da bo takiej imprezy nie można do niczego porównać (oczywiście z tym co mamy w Polsce).

    Co do mojego dzisiejszego dnia to właśnie minęła północ. Mimo tak krótkiego 3h spaceru widać teraz spore zaczerwienieni na mojej skórze na rękach i twarzy. Nie sądziłem że tutejsze słońce ma aż taką siłę. Trochę zlekceważyłem rady by smarować się solidnie i teraz czuję jak mnie piecze skóra. Dobrze że nie byłem dłużej bo bym teraz pewnie umierał z bólu.

    Dzisiejszy dzień dobiega końca. tak jak pisałem wcześniej o 20 było meeting party w crownie. Wyjazd miałem podstawionym autobusem o 19 spod hotelu ale jak to ja muszę zawsz cos sobie pod górę zrobić więc postanowiłem jeszcze chwilkę sie zdrzemnąć. Chwilka trwałą do 20:!0. Jak się obudziłem to wiecie jak się czułem. Pierwsze spotkanie a mnie tam nie ma. Skontaktowałem się więc szybko z event mamagerem i poinformowałem go o moim spóźnieniu. Do crowna dotarłem coś koło 20:30. Już sam ten kompleks z zewnątrz robi niesamowite wrażenie a w środku to nie jest do opisania (porobię zdjęć to później pokażę). Jak dotarłem na party to też wszystko pełen wypas. Od zajebistego żarcia po przez desery i nieograniczoną ilość piwa, wina i napojów. Kelnerzy tak zasówali w koło ciebie że jak tylko odpiłeś niecałe pół szklanki to oni już dolewali do pełna. normalnie naczynie bez dna chciałbym mieć takie w domu. Podczas tego spotkania udało mi się spotkać w końcu Polaka był nim Bartosz Soćko. Bardzo spoko koleś zresztą tak jak pozostali. Fajnie jest w końcu pogadać po polsku. Na jutro mam zaplanowane przenosiny do crowna o 9:00 a o 10:00 turniej freeroll z 5kGTD. Następnie jakieś zawody/wyścig po Melbourne ale nie wiem czy mi się będzie chciało. Strasznie ciepło jest za dnia i nie wiem jak bym zniósł wędrówkę w optymistycznej wersji od 14 do 18:30. Tak więc kolejny dzień mi upłynął.
    Pozdrawiam.