Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    gl batman

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    184
    po zwyciestwo!!!

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    miasto Kartuzów
    Posty
    16
    Jak widzisz przeżyłeś ten pierwszy raz
    Odpoczywaj teraz i relaksuj się!
    A gry się nie obawiaj, bo masz nad nimi przewagę - oni nie znają twoich odwijek Wiadomo, że masz zkeszować!

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez Rodri Zobacz posta
    A byś napisał w jaki sposób się dostałeś? Bo chyba będzie tam ze 2-3 Polaków...

    przedstawiciel lokalnej inteligencji, dofinansowanie z unii na promocje regionu, dobre relacje z burmistrzem to mu dali pakiet na Aussie
    po pworocie (jezeli wroci) to dopiero sie zacznie , wywiady, wizyty w zakladach pracy...

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kartuzy
    Posty
    196
    Dzięki wszystkim za wsparcie. Naprawdę fajnie czyta się takie wiadomości szczególnie teraz jak się jest głową na dół w stosunku do was To co napisał Fryc to oczywiście czysta prawda. Potem trzeba tylko było zagrać na BWIN i ograć 962 graczy (no ale to penie zalatwiła dla mnie UE). A tak poważnie to jestem już po śniadanku jest godz 9:30 słońce już ostro swieci ale pewnie się jeszcze położę. Wieczorem mam spotkanie organizacyjne dla Bwin team members i pewnie wtedy dowiem się szczegłółowego planu pobytu. Main event gram w dniu 1A niedziela. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i pewnie jak wróce to trzeba będzie się na spotkać i odwdzięczyć za trzymanie kciuków. PS. co do cegiełek to chyba radio maryja ma ich najwięcj w sprzedaży Zresztą mogłem zabrać ze sobą jedną osobę która by pokryła sobie koszty przelotu bo zakwaterowanie mam zapewnione dla dwóch osób. Szkoda że nie było chętnych.
    Ostatnio edytowane przez Batman ; 20-01-2010 o 22:45

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    114
    jak sie bedziesz odwdzieczal za trzymanie kciukow to ja wtedy też trzymam :P GL

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ogolnie wrzucaj raz/dwa razy dziennie updatey tutaj cos a'la bloga mozesz trzasnac napewno bedzie sie fajnie czytac

  8. #18
    Dzięki za odpowiedź - to teraz powodzenia

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Batman Zobacz posta
    Dzięki wszystkim za wsparcie. Naprawdę fajnie czyta się takie wiadomości szczególnie teraz jak się jest głową na dół w stosunku do was To co napisał Fryc to oczywiście czysta prawda. Potem trzeba tylko było zagrać na BWIN i ograć 962 graczy (no ale to penie zalatwiła dla mnie UE). A tak poważnie to jestem już po śniadanku jest godz 9:30 słońce już ostro swieci ale pewnie się jeszcze położę. Wieczorem mam spotkanie organizacyjne dla Bwin team members i pewnie wtedy dowiem się szczegłółowego planu pobytu. Main event gram w dniu 1A niedziela. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i pewnie jak wróce to trzeba będzie się na spotkać i odwdzięczyć za trzymanie kciuków. PS. co do cegiełek to chyba radio maryja ma ich najwięcj w sprzedaży Zresztą mogłem zabrać ze sobą jedną osobę która by pokryła sobie koszty przelotu bo zakwaterowanie mam zapewnione dla dwóch osób. Szkoda że nie było chętnych.
    A ten pakiet wygrałeś w freeroll na Bwin??

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Potem trzeba tylko było zagrać na BWIN i ograć 962 graczy
    A ten pakiet wygrałeś w freeroll na Bwin??
    [ ] 962-osobowy freeroll z nagrodą główną pakietem na aussie mln 2010

    [x] fail radzika