Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Teraz pytanie: po co sa warunki czarno na bialym z gwiazdkami ze nie mozna wymieniac/sprzedawac pakietu, a w praktyce okazuje sie ze wystarczy poprosic i maja w dupie te warunki.
    Może po to, żeby takie przypadki były incydentalne, a nie każdy, kto ma w danym dniu urodziny babci, kota czy psa pisał o zmianę pakietu?

  2. Odgrzebuje bardzo stary temat, ale nie bijcie, po prostu uznałem, że warto dopisać finał tej historii..
    Dla tych , którym nie chce się czytać od początku... Na początku 2010 roku wygrałem pakiet wartości 6000$ do turnieju NAPT w Las Vegas. Rzecz w tym, że wtedy miałem dłuższą przerwę w grze na PS - ostatni raz gdy tam grywałem istniało coś takiego jak $W - pieniądze wygrane w satelitach, gdzie można było się wyrejestrować z danego eventu i dostać na konto $W - pieniądze używane do satelit i do innych eventów, tak było gdy grałem wcześniej i po przerwie nie zorientowałem się, że to się zmieniło... wygrałem ten pakiet do NAPT, na niecały miesiąc przed turniejem, nie mając wyrobionego paszportu, o uzyskaniu WIZY do usa nie wspominając. Zacząłem mailować z supportem PS i Maćkiem tu na forum i udało mi się uzyskać zapewnienie, że mogę niniejszy pakiet przełożyć, ale pod warunkiem, że będzie to inny turniej z serii NAPT ( nie mogę zamienić na EPT czy coś takiego) przystałem na tą propozycje, sądząc, że mam dużo czasu. Następnie stało się coś dziwnego... Mimo takiego ustalenia nadal byłem zarejestrowany do tego turnieju w LASVEGAS, znajdowałem się na liście graczy i mimo, że przed startem turnieju wielokrotnie wysyłałem maile do supportu i gdzie tylko się da, że ustalenia były inny - nie otrzymywałem, żadnej odpowiedzi. W dniu rozpoczęcia turnieju , nadal byłem na liście... Generalnie support ignorował moje prośby o wyjaśnienia... co ciekawe z wiadomych względów , problemów w promocją w USA - potem odbył się jeszcze tylko jeden turniej z serii NAPT... (zaledwie miesiąc po tym pierwszym) potem nie miałem już okazji spróbować wykorzystać mojego pakietu... Ktoś powie, że sam sobie winien jestem. Po częsci tak, ale mimo wszystko czuje się oszukany - gdyby PS nie dało mi pozwolenia na przełożenie pakietu miałem chociaż 10% szans, że jakoś uda mi się załatwić paszport i wizę... a tak w sumie perfidnie pozbawiono mie jakich kolwiek szans na uratowanie tych 6000$ - najdziwniejsze jest to jak support nie reagował na moje późniejsze maile w tej sprawie. Co dziwne nadal od czasu do czasu gram na PS - ale właściwie nie powinienem, bo ta firma jednak nie ma takiej klasy o jakiej zdarzyło mi się napisać w tym wątku.

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wiesz, problem polega na tym, że musiałeś wiedzieć o co grasz, bo rozumiem, że wygrałeś ten pakiet w turnieju. No chyba, że w jakiejś klasyfikacji ogólnej, której nie znałeś szczegółów. Ciężko im było pewnie zrozumieć sytuację, że ktoś wygrał coś nieświadomie, niejako przez przypadek.

  4. JimmyPage, dość dziwna jest przytaczana przez Ciebie sytuacja jednak zastanówmy się chwilę w czym problem.

    Przed każdą satelitą do gier LIVE pojawia się WARNING, że jeśli ktoś nie chce w tych turniejach grać, to nie powinien. To jest bardzo krótkie zdanie, które później przez cały turniej - i na długo przed nim - widnieje w jego lobby w prawym górnym rogu. To się nie zmienia od lat. Ty ten warning zignorowałeś a teraz oskarżasz firmę o to, że nie ma klasy bo nie mogła Ci pomóc tak jak chciałeś.

    Ale zastanówmy się dalej, dlaczego po prostu nie dali Ci $6000? Bo - uwaga, szok - nie mieli. Zastanawiałeś się kiedyś, jak im się opłaca dokładanie do turniejów (w tamtym czasie overlay to zjawisko nie tak rzadkie jak dziś) takich pakietów do gry Live? To ja Ci zdradzę, że jest to po prostu część "promocji" danego turnieju. Tym samym te $6000 nie idzie "z kasy firmy" tylko z "kasy na promocję". Ta kasa ma konkretny cel i jakiekolwiek zmiany musiałyby naruszać "inne" skarbonki. A wyobraź sobie, ile by było takich zgłoszeń jak Twoje, gdyby zrobili coś takiego chociaż raz. Cały budżet wielkiej firmy byłby podziurawiony bo temu dajmy za ten turniej temu za tamten.

    Teraz jeśli chodzi o to co Ci zaoferowali. Nikt nie mógł przewidzieć, że zdarzy się czarny piątek. Na liście turniejowej byłeś zapewne dlatego, że pakiet był już wpisany i żetony były "wykupione", były częścią puli, niemniej jeśli obiecali to obiecali. Ty tego nie sprawdziłeś przy okazji następnego turnieju a nikt tutaj nie jest w stanie sprawdzić co się działo 2 (a już zaraz 3) lata temu na jednym z turniejów w Ameryce...

    rozumiem, że czujesz się oszukany, jednak czasem trzeba się zreflektować i uświadomić sobie, że bez "łamania regulaminów" nie byłoby problemów a po 2 latach wywlekanie sprawy nic nie da. Mam nadzieję, że skoro grasz jeszcze na PS to kiedyś w pełni świadomy zagrasz w takiej satelicie, wygrasz pakiet, pojedziesz, wygrasz tytuł jak Marcin na WPT a potem będziesz opowiadał tę historię ale już z uśmiechem

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Szkoda ze nie probowales przepisac na kogos ten pakiet (ktos kto moglby jechac) czy moze probowales tez takich ustalen ale odmowili?