Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41
    Cytat Zamieszczone przez glodny_prosiak Zobacz posta
    Inni marnuja pieniadze na nieustannie drozejace papierosy(i przy tym zdrowie sobie psuja)-tez zakazac?
    Tak. Przecież nie ma absolutnie żadnych pozytywnych aspektów w paleniu papierosów.

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez glodny_prosiak Zobacz posta
    Inni marnuja pieniadze na nieustannie drozejace papierosy(i przy tym zdrowie sobie psuja)-tez zakazac?
    No nie mieszajmy tego nałogu do hazardu, papierosy to zło i owszem powinno się zakazać ;p ale to już na inny topic(swoją drogą ja też palę ale jakby za to ścigali to by był lepszy efekt niż najlepsze tabletki lub plastry) heh. Co do tego, że są ludzie którzy traktują poker jako hazard i tracą na tym kupę szmalu to wiadoma sprawa ale nie podoba mi się to, że ustawa tak samo kara poker, która jest grą umiejętności jak i automaty czy ruletkę albo chociaż by black jacka jeśli chodzi o gry karciane. Czemu więc nie zabronią gry w totolotka

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    w totolotka nie zabronią grać, bo mają z tego fundusze..easy
    codziennie jest trylion nowych proxy..do tego portfele internetowe i z nich karty płatnicze i wiele opcji..chin nam w EU nie zrobią..jak już pisało mnóstwo osób tu i gdziekolwiek indziej napiszę krótko..mogą nam naskoczyć
    energie wykorzystajcie na grę a nie na zamartwianie się co zrobię jak zechcę wypłacić na waciki
    Ostatnio edytowane przez Malineker ; 20-01-2010 o 23:02

  4. #44
    trzeba byc faszysta do kwadratu zeby jeszcze chciec papierosow zabronic.... ale ok,zakladam ze nie napisaliscie tego na powaznie.

    totolotka nie zabronia z prostej przyczyny-oni nie walcza z hazardem(to tylko gadka dla ciemnego ludu) tylko chca miec monopol na organizowanie hazardu.

  5. #45
    Tak swoją drogą ciekaw jestem jak czują się teraz pokerzyści, którzy głosowali na PO wierząc w cuda i piękne oczy Donka Tą ustawą Tusk i całe PO pokazują środkowy palec wszystkim tym, którzy głosowali na nich w ostatnich wyborach. Szkoda tylko, że ani PIS, ani skompromitowane SLD czy całkowicie już gówniany PSL nie są żadną alternatywą. Trzeba się konkretnie zastanowić przed zbliżającymi wyborami samorządowymi i prezydenckimi.

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez glodny_prosiak Zobacz posta
    oni nie walcza z hazardem(to tylko gadka dla ciemnego ludu) tylko chca miec monopol na organizowanie hazardu.
    no wiadomo, tak jak wcześniej napisałem, to tylko woda na młyn PO, utrzymają część wyborców przez to, zwykłe zagranie polityczne, a co do monopolu to proszę o wyjaśnienie jakie korzyści będą mieli z tak ogromnych ograniczeń skoro dowalili takie podatki, że się zaczęło mijać z celem organizowanie "hazardu". Jakby chcieli mieć z tego wymierne korzyści to by zalegalizowali, tak jak w innych krajach i dali jakieś w miarę rozsądne podatki... Nie kumam
    Ostatnio edytowane przez maleen ; 20-01-2010 o 23:30

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez turystyczny Zobacz posta
    Tak swoją drogą ciekaw jestem jak czują się teraz pokerzyści, którzy głosowali na PO wierząc w cuda i piękne oczy Donka Tą ustawą Tusk i całe PO pokazują środkowy palec wszystkim tym, którzy głosowali na nich w ostatnich wyborach. Szkoda tylko, że ani PIS, ani skompromitowane SLD czy całkowicie już gówniany PSL nie są żadną alternatywą. Trzeba się konkretnie zastanowić przed zbliżającymi wyborami samorządowymi i prezydenckimi.
    UPR??!
    oprócz tego, że nie popierają UE to poglądy są całkiem ciekawe

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Chlebowski wlasnie zeznaje, przed komisją "hazardową"
    Nie wiem czemu mam wrażenie ale łże jak z nut. Przykro patrzeć az.

    A od niego sie to wszystko zaczelo, eh.
    Jak cos, tvn24.

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    Chlebowski wlasnie zeznaje.
    Nie wiem czemu mam wrażenie ale łże jak z nut.
    Co mu pozostalo? albo uda sie cos ugrac albo i tak jest przegrany do konca zycia.

  10. #50
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Co mu pozostalo? albo uda sie cos ugrac albo i tak jest przegrany do konca zycia.
    Dokładnie. Politycznie już jest przegrany. Chociaż w naszej polityce nic mnie nie zdziwi - Tomasz Nałęcz też był spalony jak pogrążył się w roli "medialnej trąbki adwokackiej" broniąc za wszelką cenę Cimoszewicza w "aferce giełdowej". Wtedy, aż żal było patrzeć jak się stacza, a teraz startuje na prezydenta. Mam nadzieje, że z Chlebowskim nie będzie podobnie i zejdzie ze sceny na dobre.