Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. Na Blogu PokerStars znajdziecie wywiad z Warsawew, który opowiada o swojej grze, walce o status Supernova Elite, pokerowych planach na nowy rok oraz o selekcji do Team PokerStars Online. Zapraszam:

    Warsaw opowiada o wyborze do Team PokerStars Online - PokerStars PL Blog
    Ostatnio edytowane przez BigMike ; 19-01-2010 o 13:55

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    spoczko wywiad

    w jakim teamie i na jakiej pozycji grał Warsaw bo mowil o "zgrupowaniach edit: pilkarskiCH"?

    no i sorry ale ja bym wycial to ze znajduje stoly ze slabymi graczami...
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 19-01-2010 o 19:00

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta

    no i sorry ale ja bym wycial to ze znajduje stoly ze slabymi graczami...
    Table selection is the key...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja wiemmm az taki slabiutki to nie jestem tylko to tak zabrzmialo w tym wywiadzie jakby sie kogos bal albo jakby poziom byl taki kosmos ze gosc ktory gra dobrze jest online pro musi wylawiac fishe...ale pewnie niepotrzebnie sieje zadymke

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Niepotrzebnie. Tu nie chodzi o obawianie się kogoś, czy cokolwiek w tym rodzaju. Celem jest tylko i wyłącznie maksymalizacja zysku .

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    "Niezmiernie istotny jest odpowiedni wybór stołów. Przed sesją uruchamiam program, który wyszukuje mi stoliki z największą ilością słabszych graczy, a potem sam je pod tym względem selekcjonuję i robię to non-stop."

    Chodzi o HEM-a czy inny program?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    "Niezmiernie istotny jest odpowiedni wybór stołów. Przed sesją uruchamiam program, który wyszukuje mi stoliki z największą ilością słabszych graczy, a potem sam je pod tym względem selekcjonuję i robię to non-stop."

    Chodzi o HEM-a czy inny program?
    Czy pokerstars aby nie walczy z takim oprogramowaniem wspomagającym?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    czesc, chodzi oczywiscie o HM. Ale z tego co wiem, PT3 tez ma taki program. A jezeli mowimy o table selection, to oczywiscie maksymalizacja zyskow. Moim zdaniem nie odstawal bym poziomem od stolika pelnego regularsow, ale taka gra jest ev0 albo malutki ev+, jak sie ma nad nimi minimalny edge, a przeciez w pokerze (zwlaszcza online) chodzi o zarabianie pieniedzy. W duzych grach cashowych live, granych w celu rozwijania umiejetnosci, albo w duzych turniejach live, moge miec przy stole samych philow iveyow, ale w sieci gram dla zarobku. A poniewaz ego umiem calkowicie wylaczyc z gry, to szukam stolow, na ktorych gra jest zdecydowanie ev+

    Pasiek, nie sadze, zeby PS wlaczylo z takimi programami jak HM czy PT. Raczej chodzi o inne wynalazki, w ktorych nie poslugujemy sie tylko i wylacznie danymi zebranymi podczas wlasnej gry, patrz: sharkscope HUD.

    Jezeli chodzi o gre w pilke, to gralem chyba na wszystkich pozycjach, oprocz bramki (chociaz i raz sie zdarzylo zalozyc rekawice po czerwonej kartce bramkarza ), ale najwiecej satysfakcji sprawiala mi gra w napadzie (z oczywistych powodow) oraz jako defensywny pomocnik (ze wzgledu na czarna robote i gre glownie dla druzyny)

    pozdr
    warsaw

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    .
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 20-01-2010 o 00:07 Powód: chyba zbyt ostro

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    7
    Status supernova nie był warunkiem nominacji do Teamu online Pro.