Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    5
    Znacie może jakieś strony z pokerem on-line,gdzie mógłbym nauczyć sie grać bez realnych pieniędzy.Chodzi mi o stronę na zasadzie kurnik.pl Tylko z samym pokerem.Jestem początkujy wiec chciałbym się przypatrzeć i podszkolić w temaci grajac z innymi.THX

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez Kamilon89 Zobacz posta
    Znacie może jakieś strony z pokerem on-line,gdzie mógłbym nauczyć sie grać bez realnych pieniędzy.Chodzi mi o stronę na zasadzie kurnik.pl Tylko z samym pokerem.Jestem początkujy wiec chciałbym się przypatrzeć i podszkolić w temaci grajac z innymi.THX
    Większość pokerroomów na real money, oferuje także grę na wirtualne żetony np. FTP, PokerStars itd.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Chyba kazdy poker room oferuje gre na wirtualne pieniadze, np: poker stars, full tilt, boss media, etc.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Kamilon89 Zobacz posta
    Znacie może jakieś strony z pokerem on-line,gdzie mógłbym nauczyć sie grać bez realnych pieniędzy.Chodzi mi o stronę na zasadzie kurnik.pl Tylko z samym pokerem.Jestem początkujy wiec chciałbym się przypatrzeć i podszkolić w temaci grajac z innymi.THX
    Witam,

    grając na wirtualne pieniądze niczego się nie nauczysz. Jeśli nie znasz dobrze zasad pokera to najlepiej jak poznasz je grając na kurnikach itp. Natomiast jeśli znasz już dobrze zasady to poczytaj podstawowe artykuły o rękach startowych preflop, bankroll menagment i inne dostępne w internecie. Jeśli będziesz gotowy do gry to poszukaj darmowej kasy na start lub wpłać swoją i zacznij grać na prawdziwe pieniądze na najniższych stawkach.

    Zakładanie kont na kasynach online po to żeby pograć na wirtualną kasę nie ma większego sensu. Odradzałbym dlatego że będziesz miał te pokerroomy "spalone" jak będziesz chciał wyrabiać bonusy gotówkowe itp. Założysz konto np na FTP a później się dowiesz że nie masz rakebacku albo że na wyrobienie first deposit bonus miałeś 30 dni od założenia konta.

    pozdro

    pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    5
    Ok dzięki za wskazówki.Wiem od czego zacząć,zobaczymy jak to wypadnie w praktyce

  6. #6
    poszukaj w google ofert no deposit. Dostaniesz hajs na start i będziesz mógł spróbować swoich sił bez inwestowania własnych pieniedzy.