Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: bialy w akcji?

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie wiem czy to bylo i dobrze to wkleje ale co tam
    na pokertube pojawily sie epizody z world poker crown - turnieju w ktorym bialy331 odniosl sukces

    http://pokertube.com/ChannelFilms.aspx?movie=12884

    macherzy i znawcy - wyedytujcie tak by bylo od razu widoczne

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6
    Nie mogę z tej rozgrywki, chip leader Jack Hinchey gra jak ostatni donk i dzięki wielkiemu szczęściu eliminuje niemca poprzez runner runner straight. Piotrek ma pecha bo łapie seta króli i koleś z AK łapie większego Fhouse`a. Gdyby jednak zamiast calla pre-flop dał all-ina to Jack "donk" Hinchey musiałby zcallować i wygrałby side pota dzięki czemu zostałoby mu 60k a nie nie 30k. Potem jednak jeden coinflip trochę go wzmacnia i następny all-in z Hincheyem(22) podwaja go jeszcze i wraca do gry pokazując jednocześnie jak złe decyzje potrafi podjąć Hinchey. Mimo to gdy pozostaje 5 graczy to Hinchey jest chip leaderem i to z dwa razy większym stackiem nad 2-gim miejscem. Swoją drogą Piotrek szybko staje się ulubieńcem komentatorów. Jedno zdanie o nim mnie rozbroiło: "I love him, if he was a Teddy Bear he would be selling out in every toy store in the land" rzeczywiście jak się cieszy wygląda jak maskotka ;p
    Swoją drogą palo jak masz linka do dalszych części, bo na tej stronie jest tylko 8 epizodów zawartch w 2 seasonach to daj znać. Pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez maleen Zobacz posta
    Piotrek ma pecha bo łapie seta króli i koleś z AK łapie większego Fhouse`a. Gdyby jednak zamiast calla pre-flop dał all-ina to Jack "donk" Hinchey musiałby zcallować i wygrałby side pota dzięki czemu zostałoby mu 60k a nie nie 30k.

    Dokładnie. Nie wiem co nim kierowało, że tylko dołożył, ale zagranie cieniutkie.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez maleen Zobacz posta
    Swoją drogą palo jak masz linka do dalszych części, bo na tej stronie jest tylko 8 epizodów zawartch w 2 seasonach to daj znać. Pozdro
    Chyba 8 części zawartych w 2 epizodach Na resztę pewnie trzeba będzie poczekać.

    Btw Niemiec wcześniej przyfishował z identyczną ręką i szczęśliwie trafił króla, więc jakby to Rion powiedział suma równa się 0

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Odbył się po tym turnieju jeszcze jakiś tej serii czy to był pierwszy i ostatni ?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Chyba 8 części zawartych w 2 epizodach Na resztę pewnie trzeba będzie poczekać.

    Btw Niemiec wcześniej przyfishował z identyczną ręką i szczęśliwie trafił króla, więc jakby to Rion powiedział suma równa się 0
    No niby tak, ale zwróć uwagę, że sytuacja była nieporównywalnie inna. Niemiec miał mało kasy, a poza tym wszystko działo się preflop, więc i tak miał ponad 40% na wygraną. Nie można stawiać na równi sytuacji gdzie Jack H. po flopie z niczym tylko K high wchodzi w AI gościa(Niemiec zrobił re-raisa o ponad pota), przecież widać jak na tacy, że ma jakaś parkę, a nawet jeśli air to Hinchey przecież miał marne K3(chociaz u mnie w PT K3s przynosi dochód ;p)

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Hinchey nawet na końcu w wywiadzie podziękował Lawsonowi za tego all ina ostatniego który najlepszym zagraniem raczej nie był
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 23-01-2010 o 09:55

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6
    hmmm, masz linka do tych ostatnich filmików z tej imprezy?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    ciekawe dlaczego z ponad półtorarocznym opóźnieniem pokazały się te filmy ?