Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Arek Zobacz posta
    Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie konta na BETFAIR POKER. Nagroda dodana oraz dodatkowe pakiety przelewane są na konto gracza w ich serwisie.
    Co do tego warunku to konto trzeba posiadac przed turniejem czy mozna je zalozyc dopiero gdy sie zdobedzie pakiet? Bo szczerze to srednio mi sie usmiecha je zakladac dla jednego turnieju...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Jeśli dobrze policzyć to i tak nie opłaca się robić więcej niż 2 rebuyów i adona

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    18
    Oczywiście konto można założyć po zdobyciu pakietu.Jednak zachęcam do założenia konta już teraz i skorzystania z bonusu 1500usd,oraz spróbowania stepów do Betfair Live Vienna i do Irish Poker Open które zaczynają się już od 1usd.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    4
    ZAPISZTA MNIE KASZEBE MNIE JOOOO

  5. #15
    Na konto w przypadku zwyciestwa zostanie przelana gotowka czy jakiegos rodzaju ticket?

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    18
    Na konto zostanie przelany ticket.

  7. #17
    Ilu mamy chetnych?

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    18
    W tej chwili mamy zapisanych 12 chętnych.Także pewnie powalczymy o 2 pakiety.
    Chętnych zapraszamy w niedzielę na godz.14 do pubu KAPITOL w Kartuzach.Turniej w Wiener Neustadt zapowiada się bardzo atrakcyjnie z cap 800 osób i kilkoma znanymi graczami z europejskiej czołówki.
    Pozdrawiam i zapraszamy.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    Kto jedzie z Gdańska ?

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    25
    czesc czy mozna sie zarejestrowa na miejscu,nie wiem czy dojade. dzieki Ares66