Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 650
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja sie z ciekawa sytuacja spotkalem kiedys w kasynie grajac holdema vs krupier
    na stole qqqq6 krupier oczywiscie aj gracze mieli 66 ja chyba j3 jeszcze kolo 77 ale zadoscuczynieniem byl szampan dla kazdego...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    To było w holdemie czyli 7-kartowym
    Ja w karaibskim (5 kart, bez wymiany ) maiłem AAAxx
    krupier miał odkrytą Q a następnie T... T... T...T
    Oczywiście poważnie się zdenerwowałem a że to było na żywo to nawet nie mogłem ponarzekać, że ktoś soft podrasował

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    chodziło mi o to, że to jest dział strategia i taktyka, a ostatnio już nie chce mi się tutaj zaglądać, bo tu tylko narzekania lub chwalenie się niebywałym fuksem. Dlatego jestem za propozycją Doliego, aby wszyscy chętni do umieszczania takiego spamu mieli swój odrębny folder, mógłbym po prostu z góry do niego nie zaglądać.
    Co do Kinskiego, to już kiedyś była rozmowa na temat czy pokerroomom opłaca się oszukiwać i po co mieliby to robić, poszukaj sobie w starych tematach. Jeżeli nadal będziesz uważał, że się tam na ciebie uwzięli, to zawsze będziesz miał rubrykę gorzkie żale. Jeżeli to za mało, to wybierz się na jakikolwiek turniej czy granie przy stoliku live i wymyśl nową teorię spiskową po jakimś niesamowitym rozdaniu... Chętnie posłucham.

    Pozdr
    Warsaw

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to bylo w 7 kartowym... inaczej nie dostalbym martini...
    a jeszcze historia z karaibskiego otoz siedze sobie na 2 pozycji i dostaje qt98 w herzac zajebiste wejscie do pokera kolo przede mna nawalony jak messerschmitt wymienia dobierajac do niczego i dostaje j w herzach krupier ma otwarcie i 4tys przechodza kolo nosa koles dostaje w twarz zetonem 2zlotowym i bez pomocy ochrony udaje sie do wyjscia co ciekawe nie zbanowali mnie po tym...

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    Warsaw miales chyba wczoraj kiepski dzien.Widzisz jaki ma tytul ten temat wiec wiesz o czym mowa - nie chcesz to nie czytaj.Mam wrazenie ze najchetniej zalozylbys osobny temat "dla expertow i starych wyjadaczy" i tylko tam pisal z wybrancami
    Moje doswiadczenie w turniejach live zerowe ale duzo ogladalem relacji w TV :wink: i nie widzialem zeby tak czesto i takie cuda sie zdarzala jak w necie.Mow co chcesz ale troszke juz gram w netowych pokojach i jestem przekonany ze ktos tu losowi i szczesciu pomaga.chodzi o to zeby sprawic wrazenie ze kilku graczy maja dobre karty , wchodza grubo i na river najczesciej okazuje sie ze ten ktory mial najwieksze prawdopodobienstwo wygrania przegrywa a odsetki od puli ida - im wieksza pula tym wiecej kasy.
    nie mowie ze na mnie sie konkretnie uwzieli bo gdy pasuje to widze co sie dzieje na stole z innymi graczami
    takie jest moje zdanie

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja dzis mialem dosyc ciekawa sytuacje na ps
    oto jeden z graczy stwierdzil ze wystapil przekret i oskarzyl o niego ps!!
    polecial z tym do supportu...
    na stole ttkk4 dwoch graczy gra a ten 3 mowi na chacie kurde spasowalem z at i co sie okazuje.... ze gracze w partii maja jt i t7
    kolo stwierdzil ze to jest niemozliwe wqrwil sie ze przeca 5 dziesiatek w talii nie ma .... zobaczymy jak to sie skonczy... ale w sumie cos jest na rzeczy

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    tak to jest jak się za dużo pije :P

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w sumie to jego problem moze gral na 27stolach naraz...

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Nie wiem gdzie to wkleić ale:

    Marcel Luske just busted out int 30th place. Isabelle Mercier sat in the small blind and faced two flat calls. Mercier raised and Luske came over the top all-in from the big blind. The two limpers folded and Mercier called. Luske showed AQ, Mercier showed QQ. The flop came down 689. Mercier was ahead, but Luske had an overcard and flush draw. Then an ace came on the turn putting Marcel ahead and leaving Mercier with only one out. That out, the queen of diamonds, came on the river and Luske was gone.

    koniec narzejkania na bad beat'y... one out... i przyszła t ajedyna karta... MArcel out of toyurnament... out of cash

    Aha to relacja z EPT final in MonteCarlo

    Soprano

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    25
    Gram 0.25/0.5$ NL

    Dostaje AJ piki

    Podbijam - dwóch wchodzi

    Flop: KQT tęcza - flopnąłem sobie strita

    i zaczyna się przebijanie między nami trzema tak, że w sumie poszły trzy all-iny

    Jeden miał QQ
    Drugi AK

    W puli było około 170$ - całkiem ładnie, niestety na river przyszedł Jack i musiałem się podzielić wygraną z jednym z przeciwników