Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Real raczej by na tym stracił - gwiazdeczki, które tam kopią spłacają im kredyt w szybkim tempie i jeszcze przyniosą niezłe zyski.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Obnizenie kosztow funkcjonowania?
    Jako przyklad spojrz sobie ile real madryt by zaoszczedzil jakby moglo grac tylko 3 przyjezdnych?
    Obnizone koszty poszukiwania nowych zawodnikow...
    Obniżenie? Rozumiem że angielski firmy które zatrudniają Polaków zamiast Anglików, tudzież polskie które zatrudniają Ukraińców zamiast Polaków, wychodzą na tym stratnie? A co do pensji to ja głupi myślał że w sporcie płaca jest adekwatna do umiejętności...

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Obniżenie? Rozumiem że angielski firmy które zatrudniają Polaków zamiast Anglików, tudzież polskie które zatrudniają Ukraińców zamiast Polaków, wychodzą na tym stratnie? A co do pensji to ja głupi myślał że w sporcie płaca jest adekwatna do umiejętności...
    Ty to chyba piszesz zeby byc na przekoor....
    Zeby zakobczyc rozmowe, to poszukaj ile zarabiaja 'przyjezdni'

    i nie porownooj taniej sily roboczej w firmach tylko
    specjalistow.
    Jakie pensje maja ludzie, ktorzy przyjechali do PL z kadry menadzerskiej?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Dzisiaj hit w Pluslidze: SKRA - Jastrzebski. Ktoś ogląda(ł)?

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Okazuje sie że przepis o max 3 obcokrajowcach juz istnieje, o czym nawet ja nie wiedzialem .

    http://sport.onet.pl/siatkowka/plusl...wiadomosc.html

    Niezle sie zapowiada przyszly sezon, jak kluby beda mialy taka kase. A juz teraz jest niezle, bo SKRA w pierwszym meczu finalu polegla z Jastrzebiem, co bylo niemala niespodzianka.