Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108

Wątek: Inwestycje...

  1. #101
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    lepiej sie sng nauczcie grac, lepszej stopy zwrotu niz 5-15% w ciagu godziny to raczej nie znajdziecie
    Nie namawiaj ludzi aby tracili czas na jakieś crapshooty. Tak jak kurak napisał, w pokera trzeba uczyć się grać.

  2. #102
    Wybieram sie na konferencje poswiecona tworzeniu dochodow pasywnych czy jakos tak

    http://www.forum.mycom.pl/

    Jesli mial ktos z tym stycznosc i moze skreskic ze dwa zdania o co w tym chodzi bedze wdzieczny.
    Pozdr

    btw. zapisuje sie ktos na akcje PZU?
    Ostatnio edytowane przez FlushGordon ; 27-04-2010 o 23:42

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja się zapisałem, liczyłem na 15%. Ale po dzisiejszym załamaniu złotówki a co przez to idzie indeksów to chyba tylko dywidenda mi zostanie

  4. Wkrótce bardziej zaangażuje się na rynku walutowym rybka o pokaźnym portfelu
    Rekiny będą golić POparańców na grubą kasę, dobra okazja się przyłączyć jak ktoś chciałby zacząć zabawę na forexie... tym bardziej, że będą rozdawać kasę nas wszystkich.
    Należy rozważyć działania NBP na rynku FX, aby łagodzić duże wahania złotego - Waluty w Onet.pl

  5. #105
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Dobry wybór Zbig, działaj. Forex to idealne miejsce dla osób podejmujących irracjonalne decyzje w oparciu o emocje, przeczucia i wierzenia. Logiczne myślenie, analiza, zdrowy rozsądek i chłodny rozum są wielce przereklamowane i nie warto się w życiu nimi kierować, a już w szczególności przy inwestowaniu

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Dobry wybór Zbig, działaj. Forex to idealne miejsce dla osób podejmujących irracjonalne decyzje w oparciu o emocje, przeczucia i wierzenia. Logiczne myślenie, analiza, zdrowy rozsądek i chłodny rozum są wielce przereklamowane i nie warto się w życiu nimi kierować, a już w szczególności przy inwestowaniu
    To tak jak w pokerze - najlepiej grać dokładnie odwrotnie, niż reszta stołu

  7. #107
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Skoro już w forexie szukamy pokerowych analogii - pewny zysk mają tylko ci, ktorzy rozdają karty. A z odsetkiem wygrywających "detalistów"..cóż, wszyscy wiemy jak to w pokerze wygląda Forex to czysta spekulacja. Natomiast "zabawa" na giełdzie ma sens, ale trzeba poświecić jej mnóstwo czasu, zanurzać się w analizach technicznych i stale mieć oko na rynki. IMO poker jest bardziej EV+ zarówno pod kątem zysków jak i poświęconego czasu. Jedyny minus to polskie zacofane prawo :/
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 18-11-2010 o 11:58