Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 108

Wątek: Inwestycje...

  1. #61
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    chyba z ksiazek dowiesz sie na paczatek wiecej i wartosciowo.jezeli masz ochote, to kilka tytulow angielskich napisze pozniej.oczywiscie mozesz ogladac sporo telewizji.niestety poziom polskiego tvncnbs sporo spadl.bloomberg, cnbc i do tego amerykanskie strony to duzy +poznajesz ludzi na forach,wspolna wspolpraca itd. ale nawet jezeli nie rozumiesz wszystkiego, to jezeli naprawde chcesz, to predko sie nauczysz.mozesz nagrywac sobie waznych, dobrych analitykow i analistow. robic notatki itd..po pewnym czasie wiadomo jest, kto ma jaka wartosc(95% nie ma zadnej).moim zdaniem, to na co potrzebowalo sie 10 lat, to teraz mozna nauczyc sie w ciagu roku.

    w polsce mozesz zagladnac na: inwestycje.pl, bankier.pl, money.pl, wyborcza.biz.

    ja mam okolo 800 linkow z calego swiata na ten temat, lol

    nie pamietam ale w tvncnbc jest skrot dnia z analistami itd o 21:30 chyba, albo troche pozniej.
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 16-02-2010 o 17:48

  2. #62
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta

    a jakies stronki edukacyjne?

    Dość ogólne :
    Small Capital

    Najlepsze polskie forum o kontraktach
    = futures.pl = kontrakty terminowe dla każdego

    Forum dedykowane forexowi ,
    ale znajdziesz dużo ciekawych rzeczy
    Forex Forum Strona Główna

    Platne
    Stooq

    Tu są jedne z lepszych analiz,
    ale z pewnością nie na początek ,
    znajdziesz tam tez sporo innych linków
    Astro Elliott - Witamy w serwisie Astro Elliott Surfing - Witamy w serwisie Astro Elliott Surfing


    A tu chyba jedna z lepszych dla początkujących
    Edukacja - bossa.pl - Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska

    pzdr

  3. #63
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    sportarbs

    warto tym się zainteresować ?

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    sportarbs

    warto tym się zainteresować ?
    Nie jest to zbyt piękne aby było prawdziwe?

    Btw. chyba trzba by duużo w to zainwestować, powpłacać do wszystkich buków itd.

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Btw. chyba trzba by duużo w to zainwestować, powpłacać do wszystkich buków itd.
    Przestan spamowac kazdy watek jak nie masz pojecia o co chodzi.

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Gra ktoś na tym SportArbs? Wypłacał ktoś? Są godni zaufania?

  7. #67
    przeglądam jakies forum, na ktorym ludzie tam graja juz od ponad pol roku

    i jest tam jakis haczyk, ze nie zwracaja depozytow, oddaja tylko to, co zarobisz (dzienny przychod przez 42 dni chyba)

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Przestan spamowac kazdy watek jak nie masz pojecia o co chodzi.
    miszczu pytam żeby się dowiedzieć o, panie wszechwiedzący


    Info dla zainteresowanych, program w SportArbs trwa 42 dni, w ciągu tego czasu zwykle średni zysk wynosi 80%, kwota początkowa nie jest oddawana, więc należy (aby nie być na minusie) ustawić compunding (reinwestowanie) w okolicach 80% (osobiście ustawiam na 100%). Pieniądze możemy do SportArbs przelać przez PerfectMoney lub GlobalDigitalPay, niestety wycofali LibertyReserve w razie problemów z nabyciem takowych środków płatności proszę pisać, postaram się pomóc.
    http://mlodywiekiem.*************/200...sportarbs.html

    spójrzcie na komentarze
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 08-03-2010 o 08:02

  9. #69
    Witam, jestem tu nowy jak widać, ale bardzo mnie zainteresował ten program, i mam plan wpłacić tam około 10000zł, tylko mam jedno pytanie bo to wciąż dla mnie nie jasne. Ile będę mógł wypłacić po 42dniach? 10000 + zysk czy tylko zysk?

    Twoj depozyt czyli 10k zł zaczyna pracować i tym samym "rosnąć" - codziennie przez 42 dni jest doliczne 2,08% (taką przynajmniej średnią podają na stronie). Po 42 dniach załóżny że będzie około 24k zł - dostajesz tylko 14k gdyż depozyt w tym planie NIE jest zwracany



    http://tiny.pl/hgg6h

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mhm, taki ogromny zysk? Na bank nie jest to możliwe i piszę to jako osoba nie znająca się na inwestycjach