Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    ... czyli czemu jest dobrze i nasz progresywny system poziomów w klubie gracza powinien Wam przypaść do gustu.

    Poniżej przykłady dla dwóch poziomów rake na podstawie zasad klubu gracza + bonusu powitalnego (albo okazyjnego reloadu):

    Przykład 1

    dla gracza robiącego 2000€ rake miesięcznie mamy:

    - 4x gwarantowany ticket wart 100€

    - 12x satelita w której w zależności od rodzaju wejściówki dostaje 1 na 4 do 1 na 2 graczy. Daje nam to uśredniając 4 tickety extra.

    Czyli teraz posiadamy 8x 100€ w ticketach, za które zagramy 8 SnG z pulą 1000€ każdy. Przeciwko nam będą średnio 2 sitouty (co zmniejszy liczbę przeciwników) i gracze, którzy w większości są albo z satelit (czyli moga być słabsi) bądź grają rekreacyjnie na wyższych stawkach na BetClic + oczywiście 1-2 ogarniętych pokerzystów. Załóżmy więc, że nasze ROI wynosi 15% - bo przecież trochę grać umiemy .

    Oznacza to, że z samych SnG miesięcznie otrzymamy 920€. Do tego średnio 150€ z rake race (Tak naprawdę poza miejscami TOP3 do wygrania kasy w top20 spokojnie wystarczy 2k) i uwolnimy również 400€ z bonusa powitalnego.

    920+150+400/2000 = 73%.

    Przykład 2

    dla gracza robiącego 600€ rake miesięcznie:

    - 12x satelita w której w zależności od rodzaju wejściówki dostaje 1 na 4 do 1 na 2 graczy. I znowu 4 tickety extra.

    Czyli teraz posiadamy 400€ w ticketach. Załóżmy, że ROI będzie trochę mniejsze 12%. Uwolnimy również 120€ bonusu.

    448+120/600 = 94%.

    Jak to możliwe?

    W przeciwieństwie do flat rakeback, tutaj będziecie bezpośrednim beneficjentem faktu, że większość puli nagród która rozdamy napompują swoim rake rekreacyjni gracze, którzy nie poradzą sobie tak dobrze jak wy ani w satelitach ani w finałowych SnG (a szerze mówiąc to generalnie się wogóle na nich nie pojawią). Dzięki czemu technicznie wygracie ich część rakeback. Wiąże się to z naszą polityką nagradzania graczy na podstawie wypadkowej tego ile rake robią, oraz o ile są również lepsi od innych.

    PS.

    Oczywiście w zależności od satelit wygrywamy tickety do SnG od 500 do 2000€, ale na potrzeby przykładu uśredniłem to do 1000€.
    Dodatkowo w SnG za 2000€ w każdym gra Isabelle "No Mercy Mercier" za której wyeliminowanie jest dodatkowe 200€ na konto gracza.

    Nie chodziło mi również o super dokładną matematykę, ale o przedstawienie koncepcji, że warto przyjżeć się bliżej ofercie BetClic i nie bać się o to, że nie rozdajemy na prawo i lewo flat rb. Jak widać da się dzięki temu stworzyć bardzo ciekawą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, a my wam sprowadzimy jeszcze masę nowych niedzielnych rybek

    PS2.

    Gracze robiący powyżej 3000€ rake miesięcznie to już generalnie inna bajka i tam da się przeskoczyć 100%. Tak samo gracze, którzy dobrze sobie radzą w MTT i SnG.
    Ostatnio edytowane przez BetClic ; 20-01-2010 o 10:56 Powód: Pzdr Mat

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    http://forum.pokerzysta.pl/betclic/1...la-graczy.html

    - to też się jeszcze ładnie kumuluje z ofertą Klubu gracza

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    fajnie fajnie a co dla graczy co nie graja turnieji ?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie gram i nie zamierzam grać na BetClick i w tym wątku znalazłem się zupełnie przypadkowo. I zanim zobaczyłem post kuertena chciałem napisać to samo co on. Ten cały klub jest zupełnie do dupy dla graczy keszowych.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @jdx
    Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Akurat tutaj pan Betclick ma rację, bo spokojnie można dzięki tym promocjom wyciągnąć 150%- 200% RB będąc z gry na 0.

    A żeby być na + to trzeba być aggressive co generuje większy rake i banalne przekraczanie kolejnych progów.

    Turnieje S&G finałowe są banalne i nie wygrywa się w nich zaliczając tylko mega coolery.

    @kuerten
    To jest właśnie dla graczy co nie grają turniejów.
    No chyba że ktoś może w miesiąc naklepać 3kE rake na turniejach :>

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    @jdx
    Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Akurat tutaj pan Betclick ma rację, bo spokojnie można dzięki tym promocjom wyciągnąć 150%- 200% RB będąc z gry na 0.
    Ja nie neguję poprawności obliczeń. Chodzi mi jedynie o to, że dla mnie, jako keszowca, tickety do donkamentów są w zasadzie gówno warte. Tak jak kupon lotto. Zdecydowanie bardziej wolałbym dostać jakiś bonus do wyrobienia.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zdecydowanie bardziej wolałbym dostać jakiś bonus do wyrobienia.

    jdx
    Coś mi się wydaję, że prowadzisz wojnę z bonusołowcami ,
    coś się zmieniło ?
    zdradzasz młodzieńcze ideały ?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Coś mi się wydaję, że prowadzisz wojnę z bonusołowcami ,
    coś się zmieniło ?
    zdradzasz młodzieńcze ideały ?
    Przecież już kilka razy pisałem że to, że dla mnie (i pewnie dla całego pokera online) byłoby lepiej gdyby nie było programów lojalnościowych nie jest jednoznaczne z tym, że z nich nie korzystam. Bo niby dlaczego mam nie korzystać skoro już są? Klasyczny wybór mniejszego zła.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Imo nawet przeciętny breakeven cashowiec zrobi tutaj ROI ponad 15% (czyli z 60% zwrotu). Nie wierzę, że wszyscy się już tak wyspecjalizowali że nie znają podstaw SnG?

    Zresztą każdy kto w pokera gra liczyć umie i sam sobie skalkuluje czy opłaca mu się ta promocja . Ja powiem tylko, że sporo graczy cashowych na BetClic ją sobie chwali z racji duzych zwrotów miesięcznych (>200%)

    A co do bonusów to również są. Dodatkowo mamy co miesiąc rake race dla hardcorowych cashowców. Więc wszyscy powinni być zadowoleni. Traktujcie klub gracza jako "jedną z" a nie jedyną promocję na BetClic
    Ostatnio edytowane przez BetClic ; 20-01-2010 o 10:59

  10. #10
    nawet nie hardcorowych, skoro polak grajacy 2 stoly HU zajal drugie miejsce w miedyznarodowym rakerace. 9 tabling nl50/100 sh i spokojnie moza liczyc na top3 co miesiac.