Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Tak nasluchalem sie ostatnio o tej ustawie hazardowej ze w razie blokady stron ma pomodz nam vpn a wlasciwie czym on sie rozni od proxy ? czy uzywajac vpn uzyskam ip z innego kraju jak w przypadku proxy ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    23
    Przez proxy przewaznie idzie tylko protokol http. Natomiast przez VPN idzie caly ruch w sieci.

  3. #3
    VPN jest dodatkowo szyfrowany. Jak sie łączysz normalnie z proxy nie ma szyfrowania. Nie wiem jak oni chcą kontrolować poker online, ale myślę, że dodatkowe szyfrowanie się może przydać. Właśnie znalazłem dwa rozwiązania.

    Proxifier - Bypass firewall and proxy, tunnel connections through an HTTPS and SOCKS proxy - program zmusza dowolną aplikację do działania przez proxy. Trzeba tylko znaleźć jakiś proxy anononimozujący. No i nie wiem też czy korzysta on z SSL podczas komunikacji z proxy. Udało mi się już za pomocą niego połączyć z PS, IP zmienił na IP proxy tylko teraz nie wiem czy on korzysta z SSL.

    Drugie rozwiązanie to:
    Hide My Ass! Free Proxy and Privacy Tools - Surf The Web Anonymously - niestety płatne, ale wg strony pewniejsze.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    kapuje a sa moze jakies vpn darmowe a raczej testowe ?? np na 6 godzin zeby sie zaznajomic co to wogule jest i jak dziala ??

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Są, musisz poszukać. Mnie interesuje różnica w wydajności łącza korzystając z tych wszystkich wynalazków...