Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    Cześć czy nie będzie problemu jeżeli ze swojego konta moneybookers zrobię 1 depozyt kuzynowi?, czy jest w tym coś sprzeczengo (szukam w regulaminie i nic nie widzę) dodam, że mam swoje konto na którym gram, pochwaliłem się mu żetonami i mówi, że też chciałby spróbować... a nie chce mieć przelewać z mb banków itp (prowizje, przewalutowania)

    "wyślij mu na mb on sobie wysle" tak, tylko ja mam w dolarach on w PLN więc znowu przewalutowanie ;/

    "Zrob depozyt na swoje konto pokerstars i z niego mozesz wyslac na jego konto pokerstars, gdy wplacisz swoim MB na jego PS beda problemy przy wyplacie (nazwisko musi sie zgadzac)." tylko wtedy odpadają promocje od 1 depozytu np żetony, 600$ powitalen (wypłacane w ratach od max depo 6oo$)
    Ostatnio edytowane przez Baikal ; 15-01-2010 o 19:06

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wyslij mu na mb a on sobie wysle

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zrob depozyt na swoje konto pokerstars i z niego mozesz wyslac na jego konto pokerstars, gdy wplacisz swoim MB na jego PS beda problemy przy wyplacie (nazwisko musi sie zgadzac).

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Zrob depozyt na swoje konto pokerstars i z niego mozesz wyslac na jego konto pokerstars, gdy wplacisz swoim MB na jego PS beda problemy przy wyplacie (nazwisko musi sie zgadzac).
    +1

    no i mail musi się zgadzać z założonym kontem raczej, poza tym najlepiej tak jak kolega wyżej napisał, wpłacić na swoje konto pokerstars i skorzystać z opcji "przekaż"