Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Czy są jakieś programy pokazujące jakie karty zeszły? Bo nie chce mi się pisać, ale myślę że to by nie było takie trudne.

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Coś na pewno jest, ale nie spotkałem się i raczej mało popularne. Poza tym na starsach/ftp to nielegalne.

    Sam myślałem o tym, żeby napisać własny, ale jednak jest to trudniejsze niż się wydaje.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Myśle że w ahk to jest do zrobienia relatywnie szybko. Ale czy mnie nie zbanują na to? Zaczynam mieć obawy.

    Chciałem przynajmniej na początku pograć z hudem dopóki się nie nauczę, potem może zacznę pamiętać karty.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez robs Zobacz posta
    Myśle że w ahk to jest do zrobienia relatywnie szybko. Ale czy mnie nie zbanują na to? Zaczynam mieć obawy.

    Chciałem przynajmniej na początku pograć z hudem dopóki się nie nauczę, potem może zacznę pamiętać karty.
    Niestety odpada najprostsze wyjście: przechwytywanie chata, gdyż jest on dość sprytnie szyfrowany, także najprostsze przechwytywanie odpada. A kinda odczytywanie po pixelach itd. jest dość pracochłonne (script languages suck).

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Jest w FTP jeszcze takie wyjście:
    http://i47.tinypic.com/2vip8i0.png

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Nie trzeba żadnego OCR tylko CaptureScreen fragmentów stołu z odkrytymi kartami i wyświetlenie ich dla graczy którzy spasowali.
    Ostatnio edytowane przez robs ; 17-01-2010 o 22:24