Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    SharkScope - The Largest Online Poker Tournament Results Database username: kirkblade6 siec ipoker tylko sng.
    Moze mi ktos po tych wykresach powiedziec czy to jest tylko swing czy poprostu nie daje sobie rady na dolarowych stawkach? Czy moze mnie ktos wyleczyc z tego? Mozecie oferowac pomoc za pieniadze na PM Chce pobic sng 1,20!!!

    Aha i prosze bez porad żebym zmienił stawki stoły sieć. I tak wiem ze 20 centów zabierane przez poker room to rozbój w biały dzień :]
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 14-01-2010 o 11:34

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Dopiero zaczynam grę w tę odmianę pokera oraz nie oglądałem Twoich wykresów, ale pierwsze co rzuca się w oczy to 20 % rake za sity. Według mnie to jest nie do przyjęcia w turniejach sit and go. Stosunkowo za dużo.

  3. #3
    jak chcesz pobic 1+.20 to spotka Cie wielkie rozczarowanie.... na tych stawkach zawsze bedziesz przegrywal,bo tam przegrywa KAZDY. jak chcesz wygrywac to graj z rake nie wiekszym niz 10%.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Dobra może jeszcze kilka wyjadaczy potwierdzić twierdzenie glodnego_prosiaka :]. Z góry dzieki!!!

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Nie trzeba byś żadnym wyjadaczem, aby to stwierdzić... Musiał byś mieć roi>20% aby się opłacało. Rake poprostu Ciebie tutuj zabija...

    SNG Tournaments Return on Investment and Hourly Rate| ROI Profits Average For Sit N Goes

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    W artykule który podałes najmniejsze turki to za 11$ na których w dzisejszych czasach mozesz mieć własnie ROI 20%. Czyli nie jest tak że skoro gram na tak niskich stawkach nie powinienem wyciagac jeszcze wiekrzego roi? Co implikuje że nie umiem jeszcze dobrze grać? A może powyżej 20% ROI to przegiencie na każdych stawkach?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Podstawowe pytanie: po co?

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    W artykule który podałes najmniejsze turki to za 11$ na których w dzisejszych czasach mozesz mieć własnie ROI 20%. Czyli nie jest tak że skoro gram na tak niskich stawkach nie powinienem wyciagac jeszcze wiekrzego roi? Co implikuje że nie umiem jeszcze dobrze grać? A może powyżej 20% ROI to przegiencie na każdych stawkach?
    na kazdych stawkach 10% jest znakomitym wynikiem. granie na $1+.20 to strata czasu i pieniedzy,wejdz wyzej. moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem ze tam przegrywa kazdy,ale prawie kazdy,a ten kto nie przegrywa ten tym bardziej nie powinien tam grac bo na wyzszych stawkach wiecej by wygral.
    Ostatnio edytowane przez glodny_prosiak ; 14-01-2010 o 13:32

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Po co? Bo czerpie z wygrywania na tych stawkach nie określoną przyjemność. Pytanie czy w dłuższym okresie czasu wygrywanie na Ipoker na tych stawkach z tym ROI jest imposible? Argument że to strata czasu a przez to pieniedzy mnie nie interesuje. :]

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Pewnie nie jest impossible, ale wygrywanie w sitach za 5,50 z pewnością dawało by ci większą przyjemność