Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Podwójny deal

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Chciałbym nabrać pewności co do podwójnego deal'a.

    Załóżmy sytuację:

    W puli jest 50$. Wychodzi flop. Jeden z graczy daje all-in za 100$, drugi sprawdza, reszta pas. Tak więc pula wynosi teraz 250$, z czego 200$ zostało dołożone po flopie.

    I teraz moje pytanie:

    Czy w przypadku podwójnego deal'a zwycięzca zgarnie 500$? Czy może 250$ + to, co było dołożone na flopie? Wydaje mi się to niejasne, bo w końcu pierwszy deal odnosi się do aktualnie rozgrywanej puli, a drugi to taki jakby "bonus", dodatkowy turn i river. Owszem, karty z flopa też się liczą, ale mimo wszystko prosiłbym o jasną odpowiedź

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Coś Ci się pomylilo podwojny deal jest o normalnego pota czyli o $250 w Twoim przypadku, po prostu jeden deal jest o jedna polowe pota czyli $125, a drugi o drugą. Ot cala filozofia.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668


    Ale lol. Nawet na High Stakes Poker nie zauważyłem, że pot się nie podwoił. Thx.

    P.S.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    22
    Pięknie by to wyglądało, gdyby pan po all-inie musiał dokładać do drugiej puli - i rzucałby na stół kluczyki od samochodu, portfel, trampki i kobietę.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    No wlasnie a ja sie tak zastanawiam czy ejsli ktos daje all in (czyli generalnie uwaza ze ma lepsza karte niz przeciwnik)

    to jaki ma interes zeby był podwójny deal???

    przy podwojnym dealu wydaje mi sie ze powoduje to tylko ze czesto bedze poddzial puli miedzy graczy?

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Podwojny, a tym bardziej potrojny deal zmniejsza prawdopodobienstwo bad beata.