Strona 21 z 34 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 339
  1. #201
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    ja o generalkę się proszę już od hohoho czasu... i nadal nic zarówno o smalla jak i o high'a....

  2. #202
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Chyba złoże pisemny wniosek o prowadzenie idealnych tabelek tak jak kiedyś. High - Teki, Small - Misiaq. Komu to przeszkadzało... Wyniki były na czas, bez błędów, w bardzo dobrej oprawie. Powyższe osoby robiły to z pasji, a inni byli im bardzo wdzięczni. Może udałoby się przywrócić taką wersję publikacji wyników??

  3. #203
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja jestem odpowiedzialny za wchłonięcie wyników z 5 turnieju Znajdę je, wrzucę i wówczas Filip zrobi generalkę, sorki za opóźnienie !

    Myślę, że potem będzie już to na bieżąco

    Pozdr
    Reb

  4. #204
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Myślę, że potem będzie już to na bieżąco
    ...

    Nigdy nie było na bieżąco, więc dlaczego to miałoby niby teraz się zmienić?

    Czy wyniki nie mogą być na infopoker, a oprócz tego publikowane na pokerzyście w formie tabelek jak wcześniej??

    Z tego co pamiętam, to Rising Sun miał być zawsze dla graczy... A takie podejście zdecydowanie tego nie pokazuje.

    Cytat Zamieszczone przez johnny35 Zobacz posta
    jak dobrze zagadacie to porozmawiam z "naszym naczelnym tabelkowym"
    i moze wam bedzie wrzucal wyniki

    gostyn ma cos czego nie ma poznan???
    niemozliwe... hehehe
    pozdrawiam
    Johnny słyszałam, że Wasz Tabelkowy to w ogóle wielki Pros Nic tylko pozazdrościć. My nie dość, że nie możemy doczekać się wyników, to jak się pojawiają w końcu po długim czasie, to z wieloma błędami.

  5. #205
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    PROS miałam na myśli nie pokerowy, tylko tabelkowy:P

    Christofe ostatnio wspominał, że nie dość, że macie na drugi dzień, to w dodatku z różnymi bajerami

    Może my również wrócimy do korzeni, czyli tabelek przygotowywanych przez graczy dla graczy, a nie wyświetlanych na stronie, na którą nikt nie ma ochoty wchodzić...

  6. #206
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    po prostu shipnijcie wyniki za 5 turek to zorbie to samo co kiedys dla higha .... o ile was to interesuje ...

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Bez wzgledu gdzie tyle tylko, żeby były na czas... jak ma być na infopoker niech będzie ale na drudzi dzień... to jest maksymalnie 10 minut.......

  8. #208
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Jak jakies bledy to dac znac


    Ostatnio edytowane przez teki ; 09-03-2010 o 04:02

  9. #209
    dzieki Tekus :* Jestes niezastapiony

  10. niby tłumaczy się winny ale ja do dzisiaj nie dostałem wyników za 5 turek za szósty też nie chociaż wczoraj wieczorem Seba powiedział mi że są na pokerzyście. W zasadzie chyba nigdy mi się nie zdarzyło żeby wyniki były później niż w ciągu 24h od momentu kiedy je otrzymałem.

    CO do Twojej wypowiedzi Marique (jego tonu nie będę komentował). Podnoszę zatem wątek. Czy mam dalej umieszczać wyniki u siebie czy też nie. Dla siebie tego nie robię tylko dla Was. Zazwyczaj umieszczam je tego samego dnia po otrzymaniu od organizatorów. Jeżeli nie interesuje Was to, to dajcie znać a zamknę tą sekcję u siebie na stronie. Łaski tutaj nikomu nie robię że poświęcam swój czas na ich umieszczenie.

    W dniu jutrzejszym wszystko przejrzę i porównam z tabelką Teki'ego. Wszystkie błędy postaram się poprawić. Anyway jeśli faktycznie nikomu niepotrzebne jest to co robię to proszę tylko o taki sygnał.

    Pozdrawiam wszystkich graczy
    Ostatnio edytowane przez infopoker ; 08-03-2010 o 22:27