Strona 22 z 34 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 339
  1. #211
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Filip wedle mnie one mogą być obojenie gdzie, wiem że wina faktycznie leży w tym przypadku po stronie organizatora to może ja zaproponuję jedną opcję.... zaraz po turnieju maila do Ciebie i po południu wyniki sa na stronie?
    3 4 5 RANO każdy zmęczony? ale to chyba jedyne wyjście, żeby wyniki faktycznie były podawana regularnie i ekspresowo... żeby nie marnowac już cennego czasu rano można w trakcie turnieju przygotowac pkt nicki i po turku tylko przypisac odpowiednie pozycje dodac pkt i gitara chwila moment

  2. Ja generalnie przy kompie jestem prawie 24h (taką mam pracę) i na pewno mogę wyniki umieszczać w ciągu kilku godzin od momentu kiedy je otrzymam. Błędy przy tej edycji wynikają też z tego iż nie napisałem nowego programu do automatycznego liczenia punktów. Na starej wersji infopokera taki zrobiłem, ale jak widać pomiędzy I a II edycją nastąpiła zmiana strony infopoker i wszystko robię od 0. W ciągu tego tygodnia napiszę nowy program więc błędów raczej już nie powinno być. Wszystko rozbija się tylko o czas w jakim otrzymam wyniki (a w zasadzie listę z kolejnością). Z Sebą ustaliliśmy wczoraj że on będzie umieszczał listę na pokerzyście w możliwie najszybszym czasie a ja będe u siebie umieszczał wyniki.

  3. #213
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez infopoker Zobacz posta
    CO do Twojej wypowiedzi Marique (jego tonu nie będę komentował).
    Nie odbieraj mojej wypowiedzi osobowo Filip, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie. Po pierwsze sygnały o braku aktualizacji wyników pojawiały się już od bardzo dawna. Poza tym wydaje mi się, że publikowanie wyników na forum pokerzysta.pl, z którego większość graczy korzysta było korzystne. Po trzecie jeśli już organizatorzy Ligi postanowili, że klasyfikacja będzie pojawiać się tylko na infopoker (zastanawiające skąd monopol? I wstrzymanie świetnych tabelek robionych przez Tekiego) to wydaje mi się, że w dobrym tonie byłoby żeby te wyniki pojawiały się na czas. I nie mówię tutaj, że miałoby to być w ciągu 24h, ale chociaż do następnego turnieju (to aż, a może tylko tydzień). A jeśli są problemy w przekazywaniu wyników to warto byłoby o tym porozmawiać. Myślę, że to kwestia bardzo prosta do rozwiązania.

    Pozdrawiam
    Marika

  4. #214
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    WYNIKI V chyba najważniejszego turnieju o których się tyle mówi a nikt ich nie widział

    1. KATCHIE
    2. KLON
    3. ACE
    4. MAJOR
    5. KWIATAS
    6. LECT
    7. PODRÓŻNIK
    8. ORFRAIRE
    9. DOMMUS
    10. MEJWON
    11. CHRISTOFE
    12. BOHRO
    13. GOFER
    14. ANIA
    15. BERTI
    16. GRENDA
    17. RUDEBOY
    18. SZAQAL
    19. ROLAND

    Wyniki postaram się aby były najdalej w sobotę wieczór tu na pokerzyści punktacja zaś u Filipa na INFOPOKERZE w zakładce RS Rising Sun | Portal Pokerowy - InfoPoker.pl | Poker online | Zasady i strategia Pokera Texas Holdem .

    Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo przepraszam za to zaniedbanie.

  5. #215
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Dzięki dzięki i macie tydzień na poprawę! Poźniej wlecimy do Was tak jak do Berlina! ha ha ha!


  6. Wyniki i klasyfikacja rowniez zaktualizowana na infopokerze.

  7. #217
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    W imieniu graczy chcialbym poprosic o uaktualnienie terminarza ligowe ze strony 1 owego tematu , dziekuje

  8. #218
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Zrobione

  9. #219
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    zapisać na piątek

  10. #220
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Jako ciekawostka - tabela uwzgledniajaca 2 najgorsze wyniki