Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 339
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez berti09 Zobacz posta
    Mam jedną uwagę jeżeli chodzi o turniej ca 500 cukierków , uważam że frekwencja będzie max 15stu graczy dlatego proponuje aby punkty w tym turnieju były mnożone przez 2 lub nawet 3 .

    Pozdr
    berti09
    Tych punktów faktycznie mało będzie... ale Berti nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ten turniej to raz nie oszukujmy się, a dwa za to, że np my będziemy mogli zagrać, punkty które zdobędziemy podczas tego turnieju i tak będą dla nas już na plus... ja przynajmniej tak to odbieram...

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Możliwe, że zrobimy ten turniej x 1,5 ale nie więcej na pewno. Moim zdaniem i tak będzie sporo osób, bo nie ma wcale tak dużej różnicy pomiędzy 1Ri1A/Unlimited a takim freezem.

    Pozdr
    Reb

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    też myślałem nad rozwiązaniem x 1,5 ale faktycznie to maks Rebel..

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Chłopaki sorki ale jakie mnożenie?. Może zrobimy tak, że ten najtańszy razy 3 bo najwięcej ludzi będzie i będzie go najtrudniej wygrać. a tak na poważnie niektórzy w nim nie zagrają bo ich nie będzie stać. I bardzo dużo stracą nie grając w 1 turnieju a o wartości punktowej prawie dwóch. Takie jest moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 16-01-2010 o 14:25

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Zapisać proszę .

    Pozdr
    berti09

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    co do deepa, to po namysle przychylam sie do zdania Egona, z racji systemu punktowego jaki stosujemy, nawet przy duzo mniejszej liczbie osob nadal bedzie duzo punktow za czolowe miejsca, nie wprowadzalbym zadnego mnoznika


    z innej beczki, chcialbym uslyszec Wasze opinie na temat pomyslu, aby w Mastersie po 9 levelu robic ponowne losowanie miejsc przez graczy

    nie jest to spotykane, ale wydaje mi sie sensowne i powoduje duze urozmaicenie niewielkiem kosztem

    osoby siedzace po naszej lewej i prawej stronie maja kluczowe znaczenie dla calej strategii grania Mastersa

    agresywny zlodziej blindow po prawej ? wiec przez calego mastersa bedziemy atakowani non stop, stojac na straconej pozycji w tych rozdaniach

    murek po lewej ? przez calego mastersa my bedziemy atakowali go non stop

    2 dobrych agresywnych graczy po lewej ? caly masters zamienia sie w duzo wieksze murowanie, poniewaz bez pozycji, z dobrymi agresorami po lewej, nie ma sensu rozgrywac wiekszosci rak


    wydaje mi sie, ze takie schematy tworza sie po rozlosowaniu miejsc, i trwaja przez caly masters, od 20.00 do poznych godzin rannych

    z tychze powodow zmiana miejsc w polowie turnieju wydaje mi sie sensownym do rozwazenia pomyslem, zabijajacym monotonie siedzenia 10 godzin w jednej konfiguracji

    pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Zgadzam się z pomysłem Lecta. Faktycznie mogłoby to urozmaicić mastersa. Ale wpierw musimy się do niego dostać. W każdym razie Egonik jest za takim rozwiązaniem.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Lect no nie , jak dla mnie to nie ma mowy o takiej zmianie - dwa najważniejsze powody to wielkość blindów , która po 9ciu lewelach wpłynie na sposób rozgrywania rąk , no i po drugie ważniejsze uważam , że trzeba umieć sobie radzić w każdej sytuacji - czyli umiejętnie zmieniać taktykę i tyle . Dobry gracz bez problemu odnajdzie się w przedstawionych przez Ciebie przykładach .
    Jeżeli znajdę się w mastersie to się nie zgodzę na tego typu zmiany .
    Do zobaczenia w mastersie .

    Pozdr
    berti09

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nie rozumiem pierwszego argumentu dotyczacego blind

    co do drugiego, to nie twierdze ze zle losowanie powoduje ze nie mozna wygrac mastersa - twierdze, ze ponowne losowanie zmniejszy troche te losowosc, a przede wszystkim uatrakcyjni granie Mastersa

    na Twoje szczescie, Rebelowi tez sie nie podoba ta idea

    choc dla mnie "jesli" np 6 z 8 graczy Mastersa wolalaby tak grac, to smiesznym jest podporzadkowywanie 6tki graczy woli 2ki

    (oczywiscie zapis o mozliwosci wprowadzenia takiej zmiany musialby byc od poczatku w regulaminie)

    pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    ja byłbym za głosowaniem juz w trakcie bądź po 9 levelu. Wtedy wydaje mi się, że będzie najlepszy czas na decyzje w kwestii zmiany miejsc.