Strona 6 z 54 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 539
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    38 osób, zostało 7 miejsc.

    Pozdr
    Reb

  2. #52
    Zapisać: wiemjakgrac. Może się spóźnić

  3. #53
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    zapisać proszę

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    41 osób.

  5. #55
    niestety wypisac nie zdaze dojechac

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Rebel wielka prośba. Poświęć Sebastianowi kilka minut i wytłumacz mu jak należy prowadzić turniej.
    Wytłumacz mu jak należy postępować przy rozbijaniu stołu. Ponieważ wczoraj po raz kolejny rozbijał stół na zasadzie wolnej amerykanki.

    To nie jest chyba problem żeby przy rozbjaniu 6 osobowego stołu losować kto do jakiego stołu idzie. minuta na wylosowanie miejsc to nie tak dużo.

    Poźniej zabiera nam gracza z małego blinda i po chwili (30 sekundach no może minucie) cofa go bo przy stole do którego miał się przesiąść odbyło się już rozdanie i jednak sadza go u nas a zabiera gracza z pozycji cut off. A gracz z małego zamiast zostać na tamtym stole wraca i omija go mały blind a Seba mówi że przecież nic się nie stało bo on i tak ma duży stack i chciał żeby na stołach byly równe stacki. No jakiś cyrk. Przecież to jakie stacki są na stolach nie ma znaczenia przy przenoszeniu zawodników.

    Bardzo często Seba stara się dorabiać ideologie do swoich błednie podjętych decyzji.

    każdy z graczy płaci rake dla klubu za organizację turnieju. A jak Ciebie nie ma to dzieją się często dziwne rzeczy. Uważam że jeżeli Sebastian zostaje sam to dobrze by było gdybyś przybliżył mu kwestie związanie z prowadzeniem turnieju. Będzie to ułatwienie dla nas graczy jak i dla niego.

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ok, pogadam z Sebą. Na pewno jeśli popełnił jakiś błąd, to nieświadomie, a chciał dobrze dla graczy.

    Sam też się czasem mylę zresztą, jak każdy z Nas

    Pozdr
    Reb

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Stół 6osobowy, został rozbity prawidłowo i jak najbardziej sprawiedliwie ponieważ gracze zasiedli na właściwych dla siebie pozycjach (sprzed rozbicia dot. to przede wszystkim osób znajdujących się na sb i bb) co nie byłoby możliwe przy losowaniu kart. We wcześniejszych turniejach rozbijałem stoły przy użyciu kart.

    W kwestii drugiej masz rację popełniłem błąd gracza, którego przeniosłem powiniennem już zostawić na tamtym stole. Argument, którym się posłużyłem nie był zgodny z zasadami turniejowymi, aczkolwiek chciałem w ten sposób wyrównać szanse zawodników na obu stołach. Jeśli przeniósłbym zawodnika z tak dużym stackiem na stół przeciwny, pozbawiłbym Was stół niemalże połowy żetonów a tym samym mógłbym przyczynić się do znacznego zachwiania szans na FT.

    Musisz też wiedzieć, że poza ścisłymi zasadami turniejowymi obowiązują zasady fair play (które są b. ważne aby rywalizacja była uczciwa), czy też zdrowy rozsądek, który nakazuje taką a nie inną szablonową wręcz komputerową decyzję. Jesteśmy ludźmi i jeśli chcemy nimi pozostać nierozelwalną częścią Naszego człowieczeństwa będą "błędy", które popełniamy.



    Następny turniej będziesz miał okazję poprowadzić sam i miejmy nadzieję, że odbędzie się to prawidłowo i ku zadowoleniu każdego z grających.

    Jeżli któryś z Graczy uważa, że zasiadł na niewłaściwej pozycji i było to spowodowane moim błędem lub, że wydałem jakąkolwiek złą czy niesprawiedliwą decyzję proszę o wypowiedź w nowo założonym wątku => http://forum.pokerzysta.pl/rising-su...niejowego.html


    Jeśli kogoś skrzywdziłem to Przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 22-01-2010 o 16:50

  9. #59
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    218
    a może na wzór najlepszej ligi w wielkopolsce czyli gostyńskiej kupcie program "turnamet dyrektor" , który ułatwia prowadzenie turnieju i miedzy innymi losuje graczy na poczatku (nikt nie bedzie mial do was pretensji kto z kim siedzi jak miedzy innymi egon w poprzedniej lidze)jak i przesadza w czasie gry ......to program , ktorego używa jani na pobocznych turniejach USOP
    pozdrawiam

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez 3sto Zobacz posta
    nierozerwalną częścią Naszego człowieczeństwa
    No w tym momencie padłem