Strona 39 z 54 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 539
  1. #381
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    zapisać proszę ,

    Pozdr
    berti09

  2. #382
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    prosze zapisac:
    Karpik

  3. #383
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    w załączeniu generalka
    Mała różnica z tym co jest na infopoker to to że moja nie uwzględnia zmiany łukasza na JohnyWalker i tu pytanie do seby o co kaman

    Na forum zapisany jest tylko JohnyWalker łukasz nigdzie nie widnieje.
    Na dodatek nie ma wyników na forum z 2 turnieju
    No i jeszcze jak to jest że w wynikach z 2 turnieju na infopoker JohnyWalker jest na miejscu 36 z 19 pkt. a w generalce za 2 turniej ma miejsce 2 z 123pkt.

    Jak to jest że łukasz był 2 JohnyWalker 36 a potem następuje zamiana i łukasz2 jest 36 a JohnyWalker 2. Jak dla mnie to troszkę dziwne...
    Rozumiem Łukasz wiedział jaki nick ma Johny Walker a JohnyWalker chciał sobie zrobić jaja i odpisał się jako łukasz... no tak...
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez mudzin ; 17-03-2010 o 11:18

  4. #384
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    W drugim poscie po dwa razy sa zapisani Span, Marcinas, Tazi.

  5. #385
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    [QUOTE=mudzin;350961]w załączeniu generalka
    Mała różnica z tym co jest na infopoker to to że moja nie uwzględnia zmiany łukasza na JohnyWalker i tu pytanie do seby o co kaman

    Było 2 Łukaszów, jeden wogóle się nie liczy ze względu iz zagrał tylko raz i więcej się nie pojawił.

    Zaś w kwestii Johnnie Walkera:

    2 turniej zakończył na 2 miejscu - wszystkie wyniki Johnnie Walkera są zresztą podane kilka postów wcześniej.

    Dopilnuje aby wszystkie wyniki przed finałem masters były poprawne.

    Pozdrawiam

  6. #386
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    No ok ale ja pytałem jak to się stało że łukasz który już nie gra i się nie liczy.... Był w wynikach z 2 turnieju poddany na 2 miejscy a Johny Walker na 36.

    No bo jak ktoś się odpisuje to podaje nick i ???łukasz który nie gra podał nick JohnyWalkera ???a Johny odpadł jako Łuksza

  7. #387
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez mudzin Zobacz posta
    No ok ale ja pytałem jak to się stało że łukasz który już nie gra i się nie liczy.... Był w wynikach z 2 turnieju poddany na 2 miejscy a Johny Walker na 36.

    No bo jak ktoś się odpisuje to podaje nick i ???łukasz który nie gra podał nick JohnyWalkera ???a Johny odpadł jako Łuksza
    Widocznie osoba która odpadła na 36 nie odpisała się i nie wiedziałem kto to taki, musiałem wówczas kogoś spytać z grajacych "kto odpadł" widocznie powiedzieli, że Łukasz a ja albo Reb zapisał go jako Johnnie Walker. Drugi Łukasz nie ma nicka.

    Zresztą jedyne co to mogę trzymac się faktów: są osoby, które potwierdzają 2 miejsce Johnnie Walker w 2 Turnieju i to będzie dla mnie ważne. Wyniki drugiego gracza - Łukasza zaś nie wpływają w żaden sposób na klasyfikacje ogólną więc są nie istotne.

    A jak to się dzieje, że dzieci na porodówce podmieniają??? albo nie wiadomo kto jest ojcem dziecka???

    Pozdr i zapraszam do dyskusji live w czwartek 18.03

  8. #388
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Jak są osoby, które potwierdzają to si zaraz poprawie to u mnie.

    A to że nie wiadomo kto jest ojcem to wynika tylko i wyłącznie z faktu że kobieta:
    a) ma za dużo partnerów
    b) spiła się na ..... i dopadła ją grupa anonimowych seksoholików
    c) a i b są prawidłowe

    lol

  9. #389
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    zapisac zdunek

  10. #390
    wypisać:

    legion