Strona 52 z 54 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 539
  1. #511
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    jak juz dogadujemy szczegoly mastersa to tak przy okazji...dlaczego placimy 15+15 a nie np. 10+10 za organizacje? z tego co pamietam krupiera oplacamy 10zl za godzine, wiec przy 9 graczach i przy oplacie 10zl za godzine dla krupiera raczej master nie przekroczy 9 godzin godzin i co do drugiej czesci oplaty za mastersa - 15zl za organizacje? to bedzie jeden stol, nie bedzie zadnego wypisywania/przesadzania, bedziemy tylko siedziec i napierdalac w takim razie dlaczego mamy placic wiecej za organizacje turnieju w ktorym gra 9 a nie 40+ osob?

  2. #512
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    jak juz dogadujemy szczegoly mastersa to tak przy okazji...dlaczego placimy 15+15 a nie np. 10+10 za organizacje? z tego co pamietam krupiera oplacamy 10zl za godzine, wiec przy 9 graczach i przy oplacie 10zl za godzine dla krupiera raczej master nie przekroczy 9 godzin godzin i co do drugiej czesci oplaty za mastersa - 15zl za organizacje? to bedzie jeden stol, nie bedzie zadnego wypisywania/przesadzania, bedziemy tylko siedziec i napierdalac w takim razie dlaczego mamy placic wiecej za organizacje turnieju w ktorym gra 9 a nie 40+ osob?
    W takim razie robimy MASTERSA u Oppy w domu bo widocznie ma rodzinę w elektrowni.

    Co do opłaty 15/15

    Po pierwsze będzie dwóch krupierów i może wyjść tak, że będę musiał jeszcze dopłacić ze swoich pieniędzy co nieraz czyniłem bo opłata którą pobierałem na highu przy ok 25os 10 nie starczała.

    A tak wogóle Oppa to jakbyś chciał wiedzieć wszystkie przychody pokrywają jedynie opłaty miesięczne i to nie zawsze a minął już prawie rok odkąd działamy.

  3. #513
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    Co do puli Mastersa.

    Zawsze pięniądze z puli były przeznaczane na Nagrody i potwierdzą to Inni organizatorzy Rebel i Roosi.

    Opłata członkowska przeznaczana jest na zakup paluszków, orzeszków, owoców i niekiedy słodyczy. Osoba zainteresowanym przedstawie zestawienie opłat członkowskich z rachunkami za powyższe rzeczy, zapraszam.

    Pozdr

  4. #514
    Cytat Zamieszczone przez Rising Sun Zobacz posta
    Co do puli Mastersa.

    Zawsze pięniądze z puli były przeznaczane na Nagrody i potwierdzą to Inni organizatorzy Rebel i Roosi.

    Opłata członkowska przeznaczana jest na zakup paluszków, orzeszków, owoców i niekiedy słodyczy. Osoba zainteresowanym przedstawie zestawienie opłat członkowskich z rachunkami za powyższe rzeczy, zapraszam.

    Pozdr
    Ok dzięki za wyczerpującą odpowiedź

    Pozdrawiam

  5. #515
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    wszystko jest jasne, do zobaczenia w czwartek

  6. #516
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    Instytut Pamięci Narodowej

    dallas
    [QUOTE=Rising Sun;356945]Wyniki IV 11.02
    34 nie odpisał się ktoś z 22miejsca

    Chyba jednak nie odpadłeś przed FT a myslałem, że mogę Ci pomóc czemu wprowadzasz mnie w błąd???

    /QUOTE]
    Mnie też pamięć zawiodła, sorry. W tym turnieju jednak grałem, zapisałem się na forum co można sprawdzić. Myślę też że parę osob mnie pamięta choćby Fatal i Megel z którymi przyszedłem. Poza tym był to jedyny turniej aż do deep stacka w którym grała Marique a akurat dokładnie pamiętam że na początku turnieju wygrałem z Nią allina AK - top para vs mój set dziesiątek - może ktoś to pamięta.

    W związku z powyższym Gracze Johnnie W i Dallas zagrają pojedynek heads up dziś na Turnieju Omahy lub jutro od godziny 17:30Stack początkowy 15.000
    Levele 10min


    Pozdrawiam

  7. #517
    Skoro mogło sie przypomnieć Johnnemu to mogło i mi . To już nieważne, hu jak dla mnie jest uczciwą opcją, mi bardziej pasuje dziś, nie wiem jak drugiej stronie

  8. #518
    Zgadzam sie HU to uczciwe rozwiazanie tego tematu i rowniez bardziej pasuje mi dzis. w takim razie do zobaczenia wieczorem pzdr.

  9. #519
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    to ja poprosze o coverage, reka po rece

  10. #520
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    120
    zapisz mnie