Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    BB to totalny aggro donk 52/43/4.5 3bet 38% po 140 rękach
    Nie wiem, czy powinienem po prostu sprawdzić pre i spróbować złapać flusha lub A. Czy teraz przywalić i dostać calla od słabszej (pewnie) ręki. Ale na flopie g będę miał najczęściej, a on z air dochodził do rivera gdzie raiseował AI. Z AK, AQ, może AJ, JJ+ bym przywalił allin sądząc, że jest spora szansa, że sprawdzi ze słabszą. Tutaj wszystko zagrałem bez sensu chyba.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($50.25)
    BB ($58.35)
    UTG ($89.85)
    CO ($98.40)
    Hero ($50)

    Dealt to Hero

    fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, BB raises to $3.50, Hero raises to $11, BB calls $7.50

    FLOP ($22.25)

    BB checks, Hero checks

    TURN ($22.25)

    BB bets $4, Hero raises to $18, BB calls $14

    RIVER ($58.25)

    BB checks, Hero checks

    BB shows
    (Pre 40%, Flop 87.2%, Turn 93.2%)

    Hero shows
    (Pre 60%, Flop 12.8%, Turn 6.8%)

    BB wins $56.25

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Przeciwko aggro donkowi call jego 3beta z pozycją. Skoro on dużo 3betuje to jest spora szansa, że Ahigh jest dobre pre flop + na flopie A high na pewno będzie jakiś cbet i z pozycją będziesz mógł zgarnąć więcej value od jego blefów. Niewielkie 4betowanie jako blef mija się z celem, bo donk ciebie często pewnie oop sprawdzi ze swoim zakresem nie zdając sobie sprawy z tego jakie to jest fatalne a nie możesz oczekiwać, że twój 4bet jest for value i sprawdzi ciebie z wieloma układami, które dominujesz. As played cbet flop za ok pół puli i fold do jakiejkolwiek akcji. Niebardzo wiem co chciałeś osiągnąć tam czekaniem - nie masz backdoor drawa czy czegoś takiego, więc każdy turn poza A nic ci nie daje a dajesz free card do jego QT/KQ i tym podobnych układów + twój range wygląda tu dużo słabiej.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Popieram przedpiścę - flat preflop. A tak jak zagrałeś to cbet na flopie obowiązkowy.

    jdx