Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a kiedy bedziesz wiedzial ? i mowisz o stackowaniu pf czy po flopie?
    I po i pre. Jak będę mial ready to będe wiedział.

    @jdx: Chyba masz rację, trzeba więcej 3betów callować
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) On Game
    Hero ($73.21)
    BB ($61.35)
    BTN ($21.15)

    Dealt to Hero

    BTN raises to $2, Hero raises to $7, fold, BTN calls $5

    FLOP ($14.50)

    Hero bets $15, BTN calls $14.15 (AI)

    TURN ($42.80)

    RIVER ($42.80)

    BTN shows
    (Pre 23%, Flop 91.4%, Turn 95.5%)

    Hero shows
    (Pre 77%, Flop 8.6%, Turn 4.5%)

    BTN wins $41.30

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    z calym szacunkiem, ale to jest pure nonsense. Jak mozna w 2k10 3betowac damy zeby zrzucic do 4beta?

    Na moje oko nigdy nie bedziesz mial takich readow, zeby to bylo chociazby breakeven na EV

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    z calym szacunkiem, ale to jest pure nonsense. Jak mozna w 2k10 3betowac damy zeby zrzucic do 4beta?

    Na moje oko nigdy nie bedziesz mial takich readow, zeby to bylo chociazby breakeven na EV
    Z cały szacunkiem, ale to jest pure bullshit. In 2k10 you don't know what the f.. you talking about. Prawie nikt nie stackuje się gdy go 3betowałeś z gorzej niż AK na 50NL. Nawet alliny z KK mam na - (nie żebym uważał, że KK też się nie nadaje). Prosiłem już wiele razy. Niech mi ktoś pokaże bazę z QQ na + w allinach preflop.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 15-01-2010 o 00:28

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no to nie 3betuj QQ pf bo tracisz cale value i latwo dasz sie wyblefowac

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no to nie 3betuj QQ pf bo tracisz cale value i latwo dasz sie wyblefowac
    Nie rozumiem. Jeżeli dostaję calle od 22-JJ a pushe od AK, KK+ to co jest złego w 3bet.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no jezeli zakladasz, ze wszyscy przeciwnicy to skonczeni idioci to rzeczywiscie to moze dzialac, ale nie wydaje mi sie to bardzo rozwojowe. juz nie mowiac o tym co sie stanie jak nie daj boze kiedys ktos 4betnie JJ albo AQ

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no jezeli zakladasz, ze wszyscy przeciwnicy to skonczeni idioci to rzeczywiscie to moze dzialac, ale nie wydaje mi sie to bardzo rozwojowe. juz nie mowiac o tym co sie stanie jak nie daj boze kiedys ktos 4betnie JJ albo AQ
    Dlaczego idioci? Bo nie 4betują light? Może mam tight 3bet range i im się opłaca callować? Zresztą sam widzisz w tych rozdaniach.

    Co to znaczy rozwojowe? Mam callować alliny od graczy, którzy nigdy nie 4betują? Byli kolesie z którymi stackowałem się z AJ i wygrywałem. Ale 95% nie stackuje się z TT+.

    Przykład: Ja steal 1.75$, blind 3bet 6$ ja 4bet 14 on push i muszę dołożyć 34$ żeby wygrać 64.75$, czyli potrzebuję 55% equity. Jak pushuje TT+, AK to mam 52%. Nie widzę więc sensu w 4becie tutaj.

    Odwrotny przykład. Ja na blindzie.
    Pushuję 44$, aby wygrać 56.75$ jak mnie sprawdzi - wymagane equity 77%. Jak często musi foldować (4bet bluffować), aby ten push się opłacał? Zbyt często?

    Odwrotnie

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Dlaczego idioci? Bo nie 4betują light? Może mam tight 3bet range i im się opłaca callować? Zresztą sam widzisz w tych rozdaniach.
    nie, nie oplaca im sie. Tak czy inaczej, patrz nizej

    Co to znaczy rozwojowe? Mam callować alliny od graczy, którzy nigdy nie 4betują? Byli kolesie z którymi stackowałem się z AJ i wygrywałem. Ale 95% nie stackuje się z TT+.
    nie, ale ciezko mi sobie wyobrazic, ze nigdy nie 4betuja ale calluja kazdy 3bet jak leci. No ale w kazdym razie jest to jakis skrajny przypadek idiotow, ktorzy zreszta beda flatowal Twoj 4bet z calym zakresem 3betu itp

    Przykład: Ja steal 1.75$, blind 3bet 6$ ja 4bet 14 on push i muszę dołożyć 34$ żeby wygrać 64.75$, czyli potrzebuję 55% equity. Jak pushuje TT+, AK to mam 52%. Nie widzę więc sensu w 4becie tutaj.
    potrzebujesz 34%, jezeli tam ma TT+ AK to fistpump call
    Odwrotny przykład. Ja na blindzie.
    Pushuję 44$, aby wygrać 56.75$ jak mnie sprawdzi - wymagane equity 77%. Jak często musi foldować (4bet bluffować), aby ten push się opłacał? Zbyt często?

    Odwrotnie
    znowu zle policze oddsy. Wystarczy, ze calluje AK,KK+ (masz 40%) i zrzuca jakis % swojego range (a musi miec wiekszy 4bet range, na FR maja wiec co dopiero na sh)

    Pozno juz, mam nadzieje, ze jutro ktos sprawniej wyrazi to co mam na mysli ^_-

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Tak jebnąłem się w obliczeniach. Nawet włączyłem znowu komputer, żeby skorygować, ale mnie uprzedziłeś.

    W przypadku, gdy ja jestem na blind potrzebuję 43%, więc musi mnie sprawdzić z JJ+, AK lub 4bet bluffować często (call z JJ+ i 4bet bluff rzadko spotykany)

    Gdy na buttonie i spodziewam się pusha tylko od KK+, AK i czasem QQ to myślę, że więcej value wyciągam sprawdzająć 3beta. Wywalam jego gorsze ręce 4betując, albo gram o stacka mając 40% equity.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 15-01-2010 o 01:36

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeśli otwarcie jest z co lub bnt albo w bitwie blindów z QQ się stackuję. Ale np. utg vs. utg+1 - ni cholery.