Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Spasowałeś KQ
    never ever

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na razie nie komentuję.

    A co miał Waszym zdaniem przeciwnik?

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Przede wszystkim mając na uwadze linię pf
    Preflop, gdy mam do dorzucenia 450 do puli 1650 i duże efektywne stacki, gram dużo bardziej loose niż Wam wszystkim się tutaj wydaje. W zasadzie to z bólem zrzucam cokolwiek

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ac9x

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    ja obstawiam Ciebie na w zasadzie dowolne 9cX- a jego na duzo serszy zasieg niz Ty typu tez 9x oraz blefy/semi blefy z Ac. Nic tutaj wywrozyc za bardzo nie mozna, bo nie znam ani Twojego stylu ani jego. Generalnie powiem tylko, ze generalnie wiekszosc osob nigdy nie donkbetuje koloru/seta/dwoch par tak jak to zrobiles, a ja na jego miejscu po Twoim zagraniu generalnie bym postawil Cie na max. 9cx i zagral tak jak on z praktycznie dowolna reka . To tylko taki moj read bylby w tym momencie.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 14-01-2010 o 09:44

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Po chwili namysłu zmieniam odpowiedź na JxTx.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Po chwili namysłu zmieniam odpowiedź na JxTx.
    Donkbetowalbys JxTx? Nie wyrzucasz zadnego AcX przy czym jest duza szansa, ze jest to mocne X (ze wzgledu na raise EP), ktore albo jest juz para, albo na przyklad AQ (a wrecz przeciwnie otwierasz sie na blefy/semiblefy, bo najpewniej rece te maja duzo equity przeciwko Twojemu zasiegowi jak rowniez jestes OOP, oraz agresywny przeciwnik bedzie najpewniej agresywny do konca bo ma duze FE.) Rowniez zadnej 9tki oraz zadnych lepszych rak nie wyrzucisz. Za to wyrzucisz wszystkie rece, ktore i tak bijesz a ktore z bardzo malym prawdopodobienstwem zablefuja na river, bo najpewniej beda miec showdown value.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 14-01-2010 o 10:05

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Właśnie imo to jest jedyna ręka z którą nie masz wyjścia i musisz donkbetować.
    W ogóle nie mam ambicji żeby wyrzucać strity i kolory, ale ponieważ mamy reada że gracz jest agresywny jego zasięg jest DUŻO szerszy. Każdy wysoki trefl zapłaci, tak samo jakieś combo drawy, KQ. Poza tym tyle jest złych riverów że czekanie imo nie jest opcją z tak, relatywnie, mocną ręką.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    hm, ja uwazam, ze donkbetujac, polaryzujesz swoj zasieg do made hands, ktore nie sa monsterami a ktore mozna wyrzucic. Natomiast grajac check/call on bez monstera musi sie 2x zastanowic przed kolejnym betem na riverze z relatywnie mocnymi rekoma jak na przyklad AA, 2p, sety (dla tightow pewnie i 9x ) bo wtedy Twoj zasiego jest duzo mocniejszy niz w przypadku donkbeta na turn imho a jego bet bez monstera jest bardzo EV- moim zdaniem. Oczywiscie brak pozycji dalej nie pomaga i dalej jak jest bardzo aggro to moze probowac blefowac, ale moim zdaniem bedzie to bardzo ryzykowne.
    Combo drawy i wysokie trefle oraz monstery od gracza agresywnego beda i tak kontynuowac na turn.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 14-01-2010 o 10:27

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    +1 do wszystkiego co robust napisal