Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Wyniki 8 kolejki:

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1267466902

    i suma po 8 kolejkach

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1267466916

    Przedostatnię 9 kolejkę gramy jak zwykle w niedzielę-07.03 o godz.18 a ostatnią kolejkę rozegramy 21.03
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Wyniki 9-przedostatniej kolejki

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1268073409

    i suma po 9 kolejce

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1268073417

    Ostatnią 10 kolejkę,ze względu na mój wyjazd,rozegramy 21.03 w niedzielę o godz.18
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    zmiana wyplat na unibet od 26.03

    i dodatkowy turniej dla graczy ligowych za 3e w czwartki

    oto list

    "
    Witam,

    Większość lig przystosowała się do prośby wysyłania wyników w nowym formacie, a także podała jakiego dnia tygodnia rozgrywa swoje turnieje. WIELKIE DZIĘKI za współprcę.
    Na podstawie waszych odpowiedzi wynika, że najlepszym terminem rozgrywania turniejów online przeznaczonego tylko dla graczy z lig sponsorowanych przez Unibet jest czwartek, proponuję godzinę 19.00 (30 min late registration). W związku z tym co czwartek bedziemy wam organizować turnieje za €3 z dodaną pulą €250. Mamy nadzieję, że taka forma zabawy wam się spodoba i chętnie będziecie brać w nich udział.
    Zapisy do turniejów będą możliwe tylko dla graczy z lig.
    Jak to zamierzamy zrobić? Do każdego turnieju zostaną zaproszeni gracze z waszych lig na podstawie list, które od was otrzymałem. Tylko Ci gracze będą mieli możliwość wkupić się do tych turniejów. Żeby sprawdzić czy listy, które mam są aktualne i wszyscy wasi gracze mogą się do nich zarejestrować przez pierwsze dwa tygodnie turniej będzie się odbywał w formule freeroll i z pomniejszoną pulą do €100 w każdym (nie chcemy, aby gracze którzy z jakiś powodów nie mogli się zarejestrować do turnieju mieli poczucie, że sporo im przeszło koło nosa).
    Reasumując pierwsze dwa tygodnie to testowanie czy wszyscy uprawnieni mogą się zarejestrować do turniejów ligowych. Jeśli ktoś nie może to wysyła szybko maila do kapitana ligi i podaje swoje dokładne dane w unibet (najlepiej numer gracza). Kapitan zbiera wszystkich zainteresowanych i przysyła mi listę wraz z najbliższymi wynikami. Tak robimy po każdym turnieju i tak dopisujemy nowych graczy w ligach. Po pierwszych dwóch turniejach ponad 90% aktywnych graczy z waszych lig powinna bezproblemowo rejestrować się do turniejów ligowych.
    Jest tez pomysł wprowadzenia klasyfikacji z tych turniejów i dodatkowego nagradzania najlepszych. O tym później, mamy jeszcze dwa tygodnie do startu prawdziwych turniejów. (1 kwietnia)

    W poprzednim mailu uprzedzałem też was, że planujemy wprowadzić zmiany bonusowania graczy. Zauważyliśmy, że wielu graczy wypłaca sobie nasze bonusy bez gry, a jak się pewnie domyślacie nie o to nam chodzi. Dotychczas rozliczalismy ligę w oparciu o aktywność wszystkich jej graczy, ale wiele osób zwróciło nam uwagę, że nie jest to do końca sprawiedliwe rozwiązanie. Po kilku burzach mózgów doszliśmy do wniosku, że najlepsze rozwiązanie jakie możemy wprowadzić będzie takie:
    każdy gracz, który wygrał bonus w lidze dostaję połowę kwoty bezpośrednio na konto, a druga połowa uwolni się w ciągu tygodnia po wyrobieniu odpowiedniej liczby Vipów. Bonusy są bardzo atrakcyjne i każdy średnio aktywny gracz powinien sobie poradzić z wyrobieniem punktów. Jednyny problem jest taki, ze nie macie na to zbyt wiele czasu 1 dzień na aktywowanie bonusa i 6 dni na wyrobienie go.
    Jakie macie bonusy do dyspozycji?

    BONUS 1 free 50€ i 50 € po zebraniu 250vip points
    BONUS 2 free 25€ i 25€ po zebraniu 150 vip points
    BONUS 3 free 15€ i 15 € po zebraniu 100 vip points
    BONUS 4 free €10 i €10 po zebraniu 80 vip points

    na każdy turniej macie po 100€, a więc możecie wybrać kilka opcji:
    nagradzacie jedną osobę (bonus 1) nagrodzić 2 osoby (bonus 2 x2), nagrodzić 3 osoby (bonusy 2,3,4). Nie jestesmy w stanie wygenerowac więcej bonusów na inne sumy ponieważ utrudniłoby to nam bardzo pracę.
    Bonusy za masters pozostają bez zmian! Kasa na konto jak do tej pory.

    Kiedy wypłacamy bonusy?
    Jak już wspomniałem musimy się pilnować z jedną rzeczą bonus musi być aktywowany przez gracza w ciągu 24 godzin od przyznania, a następnie 6 dni na wyrobienie punktów i odebranie reszty kasy. W związku z tym, że turnieje online dla was będą organizowane w czwartki także bonusy będziemy przyznawać tego dnia (około południa). Gracze rejestrując się do turnieju ligowego będą automatycznie aktywować bonus.

    Od kiedy te zmiany?
    do 26 marca można wysyłać bonusy w starym formacie. Wszystkie wynik przysłane po tym dniu podlegają nowym zasadom bonusowania.
    Dlaczego tylko 6 dni na wyrobienie punktów VIP?
    W tej chwili spora ilość graczy dostaje regularnie bonus co tydzień, za zwycięstwo w swoich ligach. W naszym systemie nie ma w tej chwili możliwości kumulowania dwóch bonsów, a więc musimy wyrobić jeden bonus, aby następny można było przyznać. Stąd takie a nie inne wyjście, to jest także powód dlaczego musicie sie pilnowac i regularnie wysyłać wszystkie listy graczy.

    Czy możemy kumulować wyniki?
    Nie. Bardzo ważne jest aby listy zwycięzców były wysyłane regularnie. Z uwagi na wspomniane 6 dni na wyrobienie bonusa.

    Co jeśli nie wyślę wyników o czasie?
    Niestety wtedy bonus przepada. Na wszystkie wyniki czekam od poniedziałku do środy do końca dnia. To są 3 dni, więc jakoś musicie dać radę żeby znaleźć chwilkę i je wysłać.

    Wyszedł troszkę długi ten mail, ale zmiany są dość znaczące i ważne, a poza tym wolałem uprzedzić jak najwięcej pytań z waszej strony, żeby potem nie wysyłać 20 maili odpowiadając na to samo. Chociaż pewnie i tak o czymś zapomniałem. Jesli coś jest niejasne to prosze pisać i pytać.
    W nabliższym czasie postaramy się jeszcze zorganizować kilka rzeczy ustalić zasady przyznawania, wysyłania gadżetów dla lig, vip racy z nagrodami i motywowanie lig do jak największej aktywności w necie pod szyldem Unibet (wątki na forach, strony www, filmiki na youtube, itp.)

    Wszyscy, którzy jeszcze nie wysłali mi uaktualnionych list swoich graczy proszeni są o zrobienie tego jak najszybciej.

    Mam nadzieję, że jak to wszystko zacznie juz działać to wszyscy będziemy zadowoleni z wyników.

    Pozdrawiam,
    Leszek

    "

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    wyniki ostatniej kolejki

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1269362900

    i suma na koniec ligi

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1269362908


    W lidze zagrało 38 osób,średnia 15,5 os
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    W mastersie-28.03 niedziela godz.18 grają:

    Bolo,Zawa,Jazdag,Jari,Ptasiu,Beef,Andrzej,Kocyk

    Stack pocz.15 000,bl.20min.

    Pula:PLN-1550,E-400

    Podział miejsc płatnych:

    1.550pln i 110e
    2.340 i 80
    3.220 i 60
    4.150 i 50
    5.100 i 40
    6.80 i 30
    7.60 i 20
    8.50 i 10

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Wyniki mastersa:

    1.Podział Beefa i Andrzeja
    3.Bolo
    4.Jari
    5.Ptasiu
    6.Kocyk
    7.Jazdag
    8.Zawa

    Gratulacje dla zwycięzców mastersa,dla wszystkich podziękowania za udział w kolejnej edycji ligi i za umożliwienie mi wygrania ligi 3 raz z rzędu

    Następny sezon zaczniemy prawdopodobnie 11.04.2010

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    moze w niedziele swiateczny alkoturniej? wpisowe 50 + kolejka dla wszystkich!