Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Na turniej zapraszam w przyszlym tygodniu,tam gdzie zawsze o tej samej porze.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez kroliczekone Zobacz posta
    Z racji tego ze ani terminator, ani freezeout za 150 nie przeszedl w naszym pieknym Opolu. Rozpoczynamy lige od nowa na torche innych zasadach. A mianowicie freezeout za 100. Szegoly turnieju oraz regulamin w pierwszych 2 postach. Kazdy kto przez pierwsze dwa turnieje mial swoj wklad do turnieju masters (20 od turnieju), moze je odzyskac, zglaszajac sie do mnie.

    Pozdrawiam
    Lukasz
    Mam przez to rozumieć, że moje 2 wyniki w top 2 się nie liczą już

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Tabi Zobacz posta
    Mam przez to rozumieć, że moje 2 wyniki w top 2 się nie liczą już
    Niestety

    Ale przeciez i tak nie ma nagrody dlugofalowej, a z Twoja gra do mastersa dostaniesz sie napewno

  4. #14
    no sorry Królik, ale ja się zapisywałem na ligę gdzie na długą falę było 500$ więc to jednak trochę jaja. Przypominam ci też, że oprócz kasy na mastersa wziąłeś kasę na organizację, a jedyne co w tych turniejach zrobiłeś dobrze to załatwiłeś sponsoring (a z tych 2ch turniejów nic od sponsora nie będzie). W związku z tym czuję się zwyczajnie pospolicie wychujany, bo o ile w zakresie wpisowego można coś zmieniać żeby ludzie przychodzili, to nie można twierdzić, że nie odbyły się turnieje, które się odbyły!! Ja przychodziłem na turnieje OLP by Heypoker, których regulamin był na tym forum, a teraz się okazało, że przychodziłem na nasiadówy towarzyskie by Królik. Więc jak już chcesz oddawać kasę to po 30 za turniej, bo z jakiej paki grałeś se freerole (prawie) za moją kasę skoro te turnieje nie były ligowe.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Tabi Zobacz posta
    no sorry Królik, ale ja się zapisywałem na ligę gdzie na długą falę było 500$ więc to jednak trochę jaja. Przypominam ci też, że oprócz kasy na mastersa wziąłeś kasę na organizację, a jedyne co w tych turniejach zrobiłeś dobrze to załatwiłeś sponsoring (a z tych 2ch turniejów nic od sponsora nie będzie). W związku z tym czuję się zwyczajnie pospolicie wychujany, bo o ile w zakresie wpisowego można coś zmieniać żeby ludzie przychodzili, to nie można twierdzić, że nie odbyły się turnieje, które się odbyły!! Ja przychodziłem na turnieje OLP by Heypoker, których regulamin był na tym forum, a teraz się okazało, że przychodziłem na nasiadówy towarzyskie by Królik. Więc jak już chcesz oddawać kasę to po 30 za turniej, bo z jakiej paki grałeś se freerole (prawie) za moją kasę skoro te turnieje nie były ligowe.
    Przesadzasz...
    Nie moja wina, ze nie bylo chetnych...
    Turnieje sie odbyly, tak jak odbyc sie mialy...
    Ale masz troche racji, dlatego tabele ciagniemy dalej, z tym ze liczy sie 9 najlepszych wynikow zeby nikt nie marudzil.

  6. #16
    Pozatym, ja wywiazalem sie ze wszystkiego co do mnie nalezalo, zorganizowalem turnieje(powiecilem czas), zalatwilem sponsora, sprzet, porowadzilem watek na forum, zamieszczelm wyniki, punktacje, robilem ranking, wysylalem co tydzien sms'y i dzownilem z informacja o lidze. Mialem sie jeszcze prosic zeby ktos przyszedl? Liga zostala odwolana ze wzgledu na frekwencje, sponsor tez ma jakies wymagania. Nie mialem wyjscia i musialem odwolac lige. Gdyby bylo chodziaz 10 osob to liga trwala by dalej i kazdy byl by zadowolony. Wiec dlaczego mial bym rozliczac sie z czegos, co zrobilem?

    Najlatwiej tylko nazekac...

  7. #17
    Mi chodzi tylko o to żeby te 2 turnieje się liczyły. Może być jeden odrzucany nie ma sprawy. Po prostu wkurzyło mnie, że turnieje które były ligowe miały się nie liczyć. Sam wiesz, że jestem zwolennikiem tej ligi i mi zależy żeby ludzie przychodzili, bo nie pasują mi niedziele, więc to nie jest narzekanie ot tak. Wkurwiłem się dlatego że miały się nie liczyć. Bo to tak jakbyśmy se zagrali jakieś tam towarzyskie freezouty za 120+10, a na taki turniej z rakem bym nie przyszedł. Jeśli jest to dalszy ciąg tamtej to nie mam żadnego ale i mam nadzieję, że teraz wypali.

    btw. we wtorek mnie nie będzie bo w kraku siedzę, ale później będę raczej na każdym

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Według mnie jak są zmieniane reguły i to zasadniczo,punktacja powinna być liczona od początku.Proponuje to przedyskutować na dzisiejszej lidze...

  9. #19
    Wyniki 3 turnieju:

    1. Bolo 130
    2. Hary 110
    3. Kroku 90


    4. Zawa 70
    5. Organizator 60
    6. Maniek 50
    7. Blady 40
    8. Jony 30
    9. Gruby 20
    10.Jarek 10

    Masters - 100

  10. #20
    Ranking:
    Załączone pliki Załączone pliki