Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    4
    nie no fakt, masz racje blacha, pomylilo mi sie bo zle popatrzylem
    ale i tak chyba najlepsze freerole w sieci to te, organizowane wspolnie przez expekt, crazyvegaspoker, 7sultanpoker i kilka innnych (nie pamietam nazw).
    zajalem tam raz 2 miejsce i zgarnalem $80 ale mam dziwne wrazenie ze od tego czasu mam non-stop slaba karte i nie moge zajac jakiejs dobrej pozycji w turnieju.
    Wydaje mi sie ze poczatkowi gracze maja latwiej, pozniej jest trudniej cos wygrac... ale moze mi sie tylko wydaje.
    Co o tym myslisz blacha???
    mozesz cos blizej powiedzic o WPT 1,2 runda, co to jest?

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    co do freerolli to na pewno sa lepsze niz takie gdzie mozna wygrac $80 za drugie miejsce(BTW gratulacje), juz nie pamietam ale gdzies jest jakas stronka z dokladnie rozpisanym planem freerolli na roznych site'ach, po nowym roku sprobuje znalezc. Co do "szczescia poczatkujacego" to cos w tym jest, ale watpie zeby serwisy pokerowe probowaly cos kombinowac, chociaz kto wie (teoria spisku i te sprawy

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    4
    Mozliwe ze chodzi Ci o ta stronke http://www.texasholdem-poker.com/schedule.php ale tu nie ma wszystkich freeroli bo np tych z expekta i absolutepoker nie ma, natomiast znalazlem jakiegos freerolla na pokerroom, moze byc ciekawy

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hehe no nieiwem - tez wsumie a poczatq mi o wiele lepiej szlo w tych freerollach niz teraz. Ale mysle ze raczej chodzi tu o podejscie do gry - na poczatq czlowiek jest podexcytowany ze moze cos wygac i gra skupiony bardzo - a potem jak juz sie cos wygra to troche bardziej na luzie i popelnia sie sporo glupich bledow.
    Ja ogolnie sie juz irytuje tymi freerollami - a poker w expekcie jakos mi wogole nei podszeld - nie ta estetyka - choc i tak tam gram freerolle.
    Ogolnie to poker na zywo Rzadzi :]

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    4
    Na Absolute Poker masz bardzo czesto freerolle. Za 1 miejsce dostajesz 10 $ Kasa jest od 18 miejsca...i nie jest zbyt trudno
    www.absolutepoker.com

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    czemu udzie odgrzewaja tematy sprzed 2-3 lat?;O

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    rejestruja sie na forum > czytaja co popadnie > odpowiadaja nie patrzac na date postów

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    :?

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    bauuhahaha

    o lol danielos , w pierdlu przez te 2 lata siedziales ? 8)

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    4
    ...? O co ci chodzi Sc ?? :/