Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pto3

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Tak wpadłem sobie na stronkę PT i widzę, że chłopcy wzięli się w końcu za robotę: https://www.pokertracker.com/products/PT3O/purchase.php

    jdx

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ja od 2 miesięcy używam HM omaha version i jak dla mnie żaden inny program istnieć nie musi
    PTO używałem parę ładnych miechów i choć specjalnie nie narzekałem na niego to jednak nie ma porównania.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja przed wigilią testowałem HEM-a i już chciałem sprawić sobie gwiazdkowy prezent gdy odkryłem kilka błędów lub niedogodności które nie wiadomo kiedy zostaną usunięte. I teraz w sumie nie wiem co mam sobie kupić. Na pewno ściągnę i potestuję PTO3 a póki co jadę na PTO2.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    HEM PLO >>>>>>>>> PTO3, nie wiem jakie widzisz niedogodnosci? update'y softu + rozne poprawki wychodza przynajmniej raz w tygodniu.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    HEM PLO >>>>>>>>> PTO3, nie wiem jakie widzisz niedogodnosci? update'y softu + rozne poprawki wychodza przynajmniej raz w tygodniu.
    HEM "by design" nie rozróżnia stolików FR i SH, tzn. jeśli przy stole 9/10-osobowym gra 6 graczy to HEM traktuje to jako SH. Jest to ważna rzecz ponieważ na mikro mnóstwo graczy nie przystosowuje swojej gry do zmieniających się warunków. Ponadto replayer nie działa (a przynajmniej nie działał) do końca dobrze i jeszcze jakieś inne usterki też by się znalazły.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mowisz o najnowszej becie czy jakims wydaniu HEMa twz. 'przedpotopowym' ?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mówię o wersji 1.09 którą ściągnąłem i zainstalowałem w drugiej połowie grudnia. AFAIK 1.10 ma nadal ten problem, tzn. w "release notes" jakoś nie znalazłem informacji że go rozwiązano.

    jdx

  8. #8
    czy HM podtrzymuje Omaha Hi/Lo SnG i HU?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    HEM "by design" nie rozróżnia stolików FR i SH, tzn. jeśli przy stole 9/10-osobowym gra 6 graczy to HEM traktuje to jako SH.
    Hm... w takim razie jeśli siedzą dwie osoby przy stoliku, powinien to traktować jako stolik heads up. A mógłbym przysiąc, że jak gram z kimś headsupa i potem dosiądą się inni, to te headsupowe statsy w HUD-zie mu zostają...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Hm... w takim razie jeśli siedzą dwie osoby przy stoliku, powinien to traktować jako stolik heads up.
    No i dokładnie tak robi. Ja zaimportowałem sobie trochę rozdań tylko i wyłącznie z full ringa i po włączeniu raportu "winnings summary" okazało się że mam tam równiez rozdania z 6-max i HU. Po sprawdzeniu HH w wersji tekstowej jestem pewny że były to rozdania rozegrane na stolikach 9/10 osobowych.

    BTW. Pytałem się o ten problem na forum HEM i dostałem taka odpowiedź: "I hope it will be added in the 1.10 Betas during the next months but i cant give you an ETA". Testował ktoś 1.10 pod tym kątem?


    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A mógłbym przysiąc, że jak gram z kimś headsupa i potem dosiądą się inni, to te headsupowe statsy w HUD-zie mu zostają...
    Nie wiem o co chodzi ale HUD to chyba trochę inna bajka i on ma jakieś własne filtry.

    jdx