Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mam pytanie odnosnie tego pokerrooma, czy ktos tam gra? chce sie tam zarejestrowac, ale nie wiem ktory bonus wybrac, czy ciezko bedzie wyrobic 500% up to 1000$? na jego wyrobienie jest 60 dni, tylko pytanie brzmi, czy 60 dni od rejestracji czy od dokonania pierwszej wplaty? moze ktos z was bedzie mi w stanie odpowiedziec na te pytania, z gory dzieki.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    bonus mozesz wyrabiać na kazdych stawkach,ale żeby to jakoś szło to nl 25$ 4 stoliki,albo wysokie limity
    gra dużo beznadziejnych graczy,np.ja
    na 50$ potrzebne ci jest 850 punktów,nie wyrobisz ich w jeden dzień,przynajmniej nie na nl25(4)stoły,dużo grając 2,3 dni
    oprucz bonusa za punkty masz też weiściówki do turnieji,które nie wliczają sie do bonusowych punktów np 20$+2$ za 2000p
    sofcik przyjemny,graczy od 8k do 20k
    jak masz jeszcze jakieś pytanka to wal

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    a co do czasu to,od wpłaty,ale o ile dobrze pamiętam żeby dokończyć rejestracje trzeba wplacic kaske

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    i nie wiem czy widziliscie ze od 21 lat ten pokerrromm jest a nie jak standardowo od 18 :wink:

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Tak?

    Ja podałem datę urodzenia, rocznik 1987, i problemów nie robili (ani przy wpłacie, ani przy wypłatach). Czyli na FullTilt mogę spokojnie grać, bo tam też jest do 21

  6. #6
    Witam!

    W hollywoodpoker jest bonus za pierwszą wpłatę i tak. np przy wpłacie 50$ można dostać drugie 50$ po wyrobieniu 450 points.

    Teraz jednak w zakładce my account widzę, info że room oferuje RELOAD BONUS 100%.

    1) Mógłby mi ktoś wyłożyć na czym on polega?
    2) Czy to niezależny bonus od tego pierwszego?
    3)Jak się go "wyrabia"w hollywood?
    4) Jeżeli pierwszy z bonusów jest jeszcze nie przyznany - czy jest sens robić kolejny depozyt by załapać się na reload?

    Nie widzę na stronie szczegółowych informacji.

    pozdrawiam
    w_nie

  7. #7
    4) Jeżeli pierwszy z bonusów jest jeszcze nie przyznany - czy jest sens robić kolejny depozyt by załapać się na reload?
    To jak nie zrobiłes pierwszego depozytu jaki jest sens tego zapyytania wogle

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    22
    1) Mógłby mi ktoś wyłożyć na czym on polega?

    po kolejnej wplacie masz kolejny bonus taki jak za I depozyt

    2) Czy to niezależny bonus od tego pierwszego?

    po wyrobieniu I bonusa zaczyna liczyc pkt potrzebne do II

    3)Jak się go "wyrabia"w hollywood?

    grasz w pokera na stolikach real money


    Ogolnie pokerek jest tam przyjemny swietne turnieje
    a pkt wyrabia sie znosnie udawalo mi sie po 500-600 dziennie.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    4) Jeżeli pierwszy z bonusów jest jeszcze nie przyznany - czy jest sens robić kolejny depozyt by załapać się na reload?
    To jak nie zrobiłes pierwszego depozytu jaki jest sens tego zapyytania wogle

    A kto Ci powiedział, że nie zdeponowałem pieniędzy?
    Napisałem ,że nie przyznano jeszcze bonusa (czytaj - nie zebrałem odpowiedniej ilosci punktów, i jest w trakcie wyrabiania).

    pozdrawiam
    w_nie

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Odyn
    1) Mógłby mi ktoś wyłożyć na czym on polega?

    po kolejnej wplacie masz kolejny bonus taki jak za I depozyt

    2) Czy to niezależny bonus od tego pierwszego?

    po wyrobieniu I bonusa zaczyna liczyc pkt potrzebne do II

    Dzięki Wielkie - o to mi chodziło.

    pozdrawiam
    w_nie