Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Aa => Nl_50

  1. #1
    SB
    2673 hands
    20/16/3/3bet PF-5/Fold F CB-57/CR FLOP-6.5

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.50 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP (€49)
    Qeriks (Button) (€57.63)
    SB (€81.53)
    UTG (€97.40)
    BB (€61.47)

    Preflop: Qeriks is Button with ,
    2 folds, Qeriks bets €1.75, SB calls €1.75, BB calls €1.75

    Flop: (€5.25) , , (3 players)
    SB checks, BB checks, Qeriks bets €4.50, SB raises to €13.50, 1 fold, Qeriks folds

    Total pot: €14.25 | Rake: €0.70

    Wyrzuciłem to z racji tego że 3osobowa pula i w sumie nie widze tu innej ręki niż seta u tego gracza. Nie sądze że K rozgrywał w ten sposób lub blefował przy takich statystykach i dlatego nawet nie sprawdziłem flopa bo wiele by mi to nie dało. Teraz sie zastanawiam czy nie przesadziłem. Jak to u was wygląda ??

    Realnie jego zasięg moim zdaniem może wyglądać tak: 99, 55, QcJc, JcTc, 8c7c, 7c6c. Choć przy tych statystykach sądze że drawy rozgrywa pasywnie.
    Ostatnio edytowane przez Qeriks ; 11-01-2010 o 20:43

  2. #2
    mysle ze fold to przesada, zwlaszca ze koles nei jest takims tightem.poza tym grasz na pozycji jesli nei masz zadnych readow to przynajmniej call, agresja 3 swiadczy raczej o tym ze moglby grac c/r drawa do koloru, ale także z jakims KT albo KJ. nie wiem dlaczego uwazasz ze ktos grajacy 20/16/3 moze tam trzymac tylko i wylacznie seta?
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 11-01-2010 o 22:32

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Zdecydowanie zgadazam się z rereisem. Poza tym masz tam stat c/r flop powyżej 6% chyba a to większy zasięg niż tylko setmine.

  4. #4
    Przeciwko temu zasięgowi co podałem jesteśmy sporo z tyłu. KT ani KJ przy stosunkowo tight statystykach nie sądze żeby grał z SB a nawet jeśli to w 3osobowej puli C/R z taką reką u niego odpada z racji tego że wydaję się na dość solidnego gracza i w miare wie co robi.

  5. #5
    Nice fold sir, oczywiscie ja bym wrzucil stack a pozniej stwierdzil "kurde, wiedzialem ze ma seta"

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Qeriks Zobacz posta
    Przeciwko temu zasięgowi co podałem jesteśmy sporo z tyłu. KT ani KJ przy stosunkowo tight statystykach nie sądze żeby grał z SB a nawet jeśli to w 3osobowej puli C/R z taką reką u niego odpada z racji tego że wydaję się na dość solidnego gracza i w miare wie co robi.
    oglnie to nie podales swoich statow ale koles wyglada mi na myslacego gracza wiec spodziewal sie ze na K lub A high flopie bedziesz gral cbeta wiec Krola na pewno mogl tak zagrac, drawa tez. nie podalesw statow BB ale jesli bylby to jakis gracz loose to SB wie ze BB da mu oddsy do callowania np KT a nawet 87 s. poza tym Twoje podbicie jest z BTN wiec zakres tez dosyc szeroki co jeszcze bardziej zacheca do calowania rak typu SC lub granie c/r ze srednia reka

    ja w takim spocie na takeigo gracza nie folduje AA , musialby miec staty 11/8/1 zebym rozwazal wogole fold :P
    Ostatnio edytowane przez rereis ; 12-01-2010 o 16:56

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez rereis Zobacz posta
    oglnie to nie podales swoich statow ale koles wyglada mi na myslacego gracza wiec spodziewal sie ze na K lub A high flopie bedziesz gral cbeta wiec Krola na pewno mogl tak zagrac, drawa tez. nie podalesw statow BB ale jesli bylby to jakis gracz loose to SB wie ze BB da mu oddsy do callowania np KT a nawet 87 s. poza tym Twoje podbicie jest z BTN wiec zakres tez dosyc szeroki co jeszcze bardziej zacheca do calowania rak typu SC lub granie c/r ze srednia reka

    ja w takim spocie na takeigo gracza nie folduje AA , musialby miec staty 11/8/1 zebym rozwazal wogole fold :P

    Qeriks
    23/20.5/5/CB Flop - 78

    BB
    86hands
    17.5/13/2/Fold BB To Steal - 87

    Skoro jest myślący i ma króla to C/R jest chyba totalnie bez sensu, bo nie sprawdze z żadną gorszą reką. Jego "Fold SB to steal" To 84.

    Poszerzyłem jego zakres na 99, 55, QcJc, JcTc, Tc9c, 9c8c, 8c7c, 7c6c i wychodzi na to że mamy nie całe 35%.
    Ostatnio edytowane przez Qeriks ; 12-01-2010 o 17:24

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Qeriks Zobacz posta
    Qeriks
    23/20.5/5/CB Flop - 78

    BB
    86hands
    17.5/13/2/Fold BB To Steal - 87

    Skoro jest myślący i ma króla to C/R jest chyba totalnie bez sensu, bo nie sprawdze z żadną gorszą reką. Jego "Fold SB to steal" To 84.

    Poszerzyłem jego zakres na 99, 55, QcJc, JcTc, Tc9c, 9c8c, 8c7c, 7c6c i wychodzi na to że mamy nie całe 35%.
    dlaczego c/r jest bezsensu z krolem, co ma callowac tylko i czekac az spadnie kolejny trefl albo as? nei mowie ze nei mogl by miec tutaj seta ale po prostu tak latwo nei odpuscilbym tych AA, byc moze nieslusznie :P

  9. #9
    IMO granie w takich potach bez pozycji z Kx i check raisowanie flopów z TP jest raczej -EV.

    P.S jakoś czułem tego seta

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Ja też robię fold. Dla mnie SB ma bardzo mocny range w tej sytuacji; w 60% 55/99, w 35% combodrawy, w 5% KQ. Przydałyby się jakieś ready na niego; jak rozgrywa postflop poszczególne układy (przy takiej próbce powinieneś już kilka wyłapać). Call jest trochę problematyczny. Spadnie trefl i co robimy jak zabetuje? Fold czy push bo mamy "redraw"?