Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: FR, a SH

  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jak to mozna c/c ?

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    heh, Leszek to samo napisal tylko, ze ladniej w pelni sie zgadzam!

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Callujemy cbeta - standard (Fold to CB 0).
    Na turnie nasz przeciwnik nie 2nd barreluje więc najprawdopodobniej nie ma asa.
    Na riverze przeciwnik również czeka, więc o ile nie jest żadnym fancy tricky, to nigdy tutaj nie ma ani Ax ani Qx. Mogę więc śmiało sadzić że 88-TT jest tutaj najlepsza reka, i po checku gram vbet 1/2 - 3/4 pot.
    wow, jesli VALUE BETUJESZ takie rece to gratulacje nigdy nie sprawdzi Cie gorsza reka wiec tak naprawde wiecej zyskasz checkujac. Hero majac dla przykladu ATo moze callowac river ale nie musi go betowac.

    Anoxic - misplayed imo

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cała ta rozkminka, że villain zamieni weak made hand w blef na river byłaby fajna gdyby był on naprawdę dobrym graczem. Dawanie komuś kredytu, że on wie, że ty wiesz, że on wie... to pomyłka. Gdyby floatował flop z czymś tak słabym jak gutshot to zdecydowanie częściej próbowałby przejąć tą pulę na turn niż na river. To samo tyczy się pewnie f drawa. Nie mówię, że on nie poczeka tam tych układów behind nigdy, ale na pewno zrobi to na tyle rzadko, że c/c river jest ev-. A villaina betującego na takim river (for value) obstawiam na zakres KQ/QJ i suited Ax.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Sorry, ale namotałem...

    Cały czas myślałem że dama spadła na turn a 3 na river. (dlatego pisałem że nigdy tutaj villan nie betuje Qx na river bo betuje z tym turn). W takiej sytuacji gdyby villain betował river to bardzo często byłby to blef... dlatego się przy tym upierałem
    Ale to dama spadła na river, sorry

    Już kasuję..

    edit: skasowane posty, sry za zamieszanie
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 02-03-2010 o 14:44

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Piękna historia z tą ręką ,która została zjebana pre flop.Jak to z prostą ręką mozna się wjebać w kombinację alpejską.Zanim popuścicie dalsze wodze fantazji o grze post flop zastanówcie się czy po jego call naszego 3 beta mamy tam lepszą rękę na takim flopie.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 02-03-2010 o 17:43

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    co ma rozegranie preflop do flopa jaki sie pojawił?

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Napisał lolo2 Zobacz post
    JJ to silna ręka dlatego nalezy ją 3 betować w kolesia co podbija z utg.
    Nie wiedziałem o tym. Zawsze uważałem JJ za słabą rękę i bałem się z nią grać. To bardzo istotna uwaga, która z pewnością wpłynie na moją grę.
    No dlatego betuj ją ostro na gościa co ma fold to 3 bet 83% i podbija z utg.

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez peterrr Zobacz posta
    co ma rozegranie preflop do flopa jaki sie pojawił?
    Eeeee nie wiem pomyślęcoś o range jaki nas sprawdzi coś takiego jeszcze doczytam to ci dam znać.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    ale hero nie 3betuje jako blef, tylko for value wiec raczej jestesmy sprzedu przeciwko jego zakresowi. chociaz oczywiscie przeciwko nitowi, jak pisał Kejsper, flat pre też wchodzi w gre